Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

GME

GME GX600D B DSC

GME GX600D B DSC

GME GX600D B DSC

  • GME GX600D B DSC
  • GME GX600D B DSC
  • GME GX600D B DSC
  • GME GX600D B DSC
  • GME GX600D B DSC

GME GX600D B DSC

Opis produktu GME GX600D B DSC

Duża wydajność, kompaktowa konstrukcja GX600D VHF z DSC morskich

Elastyczność jest nacisk w projektowaniu morskiego radia GX600D VHF, z imponującym niewielkich rozmiarów, IP67, wybór koloru i zakres opcji montażowych, które ustawiają GX600D od innych radiach DSC.

W wielu miejscach na świecie, w Europie i USA, w szczególności, że wszystkie środki VHF montowania teraz muszą obejmować podstawową funkcję DSC.

25 Watt GME GX600D VHF morskiej wykracza jednak daleko poza tym podstawowym wymogiem bezpieczeństwa i gdy połączony z odbiornikiem GPS będą mogli przekazywać istotne informacje, w tym pozycję statku i charakter wezwanie pomocy czy to pożar, powódź, kolizja , uziemienie, wywrotka, tonie, zagubiony, porzucenie, piractwo czy człowiek za burtą.

W sytuacji awaryjnej, jedno naciśnięcie czerwonego przycisku wyśle ​​zautomatyzowany cyfrowy alarm o niebezpieczeństwie, zawierający swoją pozycję i mmsi (MMSI) numer do ratowania obiektów i innych DSC wyposażonych statków w obszarze.

Większość produktów konkurencyjnych na sprzedaż w tym przedziale cenowym zatrudnić jednego odbiornika do monitorowania głosu i danych, GX600D jest w komplecie z drugiego odbiornika tak, jak głos i dane są monitorowane niezależnie zapewniając użytkownikowi nigdy nie przegapisz połączenia DSC.

Radio GX600D DSC zapewnia także żeglarzy z cennym zakresie możliwości non awaryjnych, umożliwiając komunikację z innym jachtem lub grupy statków korzystających z indywidualnych lub grupowych numerów MMSI.

Jeśli podłączone do GPS wyposażony plotera radio może również wysyłać, odbierać i wyświetlać każdej pozycji statków.


Do montażu; wyciąć wymiarach 65 x 165 mm

Ramka montażowa; wymiary zewnętrzne 99 x 209 mm

Aby pobrać szablony montażowe po prostu kliknij na przycisk instrukcja obsługi poniżej.


Elastyczność jest nacisk w projektowaniu GX600D, z jego imponującym kompaktowy rozmiar, IP67 Ocena, wybór koloru i wybór opcji montażowych, które ustawiają GX600D od innych radiach DSC.

W wielu miejscach na świecie, w Europie i USA, w szczególności, że wszystkie środki VHF montowania teraz muszą obejmować podstawową funkcję DSC.

25 Watt GME GX600D jednak wykracza daleko poza tym podstawowym wymogiem bezpieczeństwa i gdy połączony z odbiornikiem GPS będą mogli przekazywać istotne informacje, w tym pozycję statku i rodzaju wezwanie pomocy czy to pożar, powódź, kolizji, uziemienie, wywrotka, tonie, zagubiony, porzucenie, piractwo czy człowiek za burtą.

W sytuacji awaryjnej, jedno naciśnięcie czerwonego przycisku na '' wysyła zautomatyzowany cyfrowy alarm o niebezpieczeństwie zawierający pozycję i mmsi (MMSI) numer do ratowania obiektów i innych DSC wyposażonych statków w obszarze.


Szczegóły Produktu

Przewyższa specyfikacje europejskie dla klasy D DSC pracy

Kompaktowa konstrukcja, całkowita wysokość tylko 77mm, głębokość montażu tylko w jednej płaszczyźnie 45mm.

Wiele opcji montażu, wstecznie kompatybilny ze wszystkimi urządzeń radiowych GME.

Stopień zabezpieczone do IP67.

Prosty interfejs użytkownika.

Pełna klawiatura dostępna funkcja mikrofonu.

Zgodność ploter do funkcji śledzenia.

Natychmiastowa awaryjne Kanał 16 Selector.

Dostępny w kolorze czarnym i białym.


W pudełku:

Radio GX600D

Uchwyt montażowy

Gałki przegubowy

Mikrofon

Mikrofon klip

Przewód DC

Wkręt Pack

Instrukcja obsługi


Sprawdź GME GX600D B DSC w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Elektronika i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Radio vhf stałe w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w waveinn.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności