Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Gul

Gul EVO 2 Hikepants 3 mm

Gul EVO 2 Hikepants 3 mm

  • Gul EVO 2 Hikepants 3 mm
  • Gul EVO 2 Hikepants 3 mm
  • Gul EVO 2 Hikepants 3 mm

Gul EVO 2 Hikepants 3 mm

Opis produktu Gul EVO 2 Hikepants 3 mm

Kombinezon Gul Odpowiedź jest jednym z naszych najbardziej popularnych kombinezony, i słusznie! Ten garnitur daje elastyczność i trwałość w cenie, która pasuje do większości portfele. Podobnie jak naszych najlepszych garniturach poziomie, Response oferuje bardzo rozciągliwe X Flex panele górnej części ciała daję ponad 100% stretch. Blindstitched i G Flex wzmocnione szwy siedzenie i kolana bieżąco wodoszczelne i ciepłe.Cechy:


X FLEX: super rozciągliwe górne panele nadwozia dla fl exibility i swobody przemieszczania się

D Flex: trwałe dolne panele nadwozia

Dla ropy naftowej na bazie neoprenu

Blindstitched i krytycznie klejone

G fl ex taśmy: wzmocnione szwy nóg i krocza

ABS turkusowy bariery: Pierś system wejścia zip

Siatki z powrotem, aby zapobiec chłód wiatru

Tytan 2: pokryte neoprenu re fl ciepła ECTS powrotem

Powertex: kolana dla fl exibility i trwałość

PK zip z metalowym ściągacza


Po opieki:


Twój kombinezon został wykonany ze starannie dobranych materiałów, które dają najlepsze połączenie wytrzymałości i wydajności. Z prawidłową opiekę zyskasz przedłużyć trwałość koloru. Zawsze wypłukać ubranie po użyciu w czystej wodzie przy użyciu łagodnych detergentów, jeśli to konieczne. Należy zwrócić szczególną uwagę, aby usunąć piasek lub ciał obcych z suwakami. Proszę nie używać żadnych rozpuszczalników ani innych środków chemicznych do usuwania plam lub znaki z kombinezon, ponieważ może to spowodować uszkodzenie. Nie zmuszaj zamki i jeśli to możliwe, ktoś to podciągnąć zamki dla Ciebie, ciągnąc zamki się nie w poprzek. Chroń swój kombinezon z ostrymi lub szorstkimi przedmiotami. Upewnij się, że garnitur jest odpowiedni rozmiar, a nie ciągnąć końce rękawów i nóg usunąć.


Czy znasz wszystkie funkcje Gul EVO 2 Hikepants 3 mm? Na waveinn wybieramy najlepsze produkty zeglarstwo-wedkarstwo, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Odzież męska, naszą kompletną kolekcję Kombinezony neoprenowe. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Gul, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów zeglarstwo-wedkarstwo!

Cechy Gul EVO 2 Hikepants 3 mm

Rodzaj produktu
Grubość
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Podobne produkty

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij