Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Hart

Hart Rotar 70 mm 30 gr

Hart Rotar 70 mm 30 gr

Hart Rotar 70 mm 30 gr

  • Hart Rotar 70 mm 30 gr
  • Hart Rotar 70 mm 30 gr
  • Hart Rotar 70 mm 30 gr
  • Hart Rotar 70 mm 30 gr

Hart Rotar 70 mm 30 gr

Opis produktu Hart Rotar 70 mm 30 gr

Małe kształcie łezki jig uzbrojone w potrójnej wzmocnionym haczykiem tylnym. Jego kształt ciała jest idealny do długich odlewania jig, a jednocześnie jest to również zabójczy dla rozwijanej shotting, dzięki obracającej akcję, jaką opada na dno. Prace go szarpnięcia światła i krótkimi przerwami, produkować śmiertelną broń.

Szukasz produktów Hart, a konkretnie Hart Rotar 70 mm 30 gr? Na waveinn można znaleźć pełną listę Sprzęt wędkarski zeglarstwo-wedkarstwo produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego waveinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje zeglarstwo-wedkarstwo. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Cechy Hart Rotar 70 mm 30 gr

Przynęta
Waga
Rodzaj produktu
Rozmiar
Kolor

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Wielki

-

piękny

Idealny

-

Spróbuj ... wygląda całkiem nieźle

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij