Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Humminbird

Humminbird Garcia Sola Reservoir

Humminbird Garcia Sola Reservoir

  • Humminbird Garcia Sola Reservoir
  • Humminbird Garcia Sola Reservoir
  • Humminbird Garcia Sola Reservoir

Humminbird Garcia Sola Reservoir

Opis produktu Humminbird Garcia Sola Reservoir

TABELA batymetrycznego ZBIORNIKA DO GARCIA SOLA

Wiele lat zapraszając amerykańskie mapy jezior, wiele lat nadzieję zobaczyć go w Hiszpanii i teraz jest ostateczna, Disvent Inżynierowie uruchamia Chart HUMMINBIRD dla zbiornika Garcia Sola.

Wykres ten został wykonany przez kilka intensywnych badań nagrywania na zbiorniku, przez wyszkolonego specjalistę Humminbird.

Następnie te nagrania zostały wysłane do obiektów Humminbird w Little Falls (Minnesota), gdzie są one przetwarzane z zaawansowaną technologią Lakemaster do tworzenia bardzo dokładnych map cyfrowych, które pomagają rybaka znaleźć miejsca, gdzie bardziej prawdopodobne połowów gatunków docelowych.

Z Hot Spots, krzywych batymetrycznych co 25cm, kompozycje fundusze zanurzone przeszkody ... Przygotuj swoje mistrzostwa w domu i eksportu danych z komputera

Rybak znajdą wiele ciekawych miejsc do działania połowowego, zgodnie z legowiska gatunku, pory roku i innych czynników.

Poza tym, że pierwszy niezwykły szczegół podwodnego topografii zbiornika, karta pozwala korzystać z innych wspaniałych funkcji dla rybaka:

Zaznacz daną głębokość w innym kolorze, co da nam zawsze w "strefie posiekane".

Zaznacz płytkie obszary, aby pomóc nam nie dostać się do niebezpiecznych obszarów naszej łodzi.

Regulacja nas jako poziom wody za każdym razem. W zależności od wysokości wody powiedzieć ploter Humminbird, cały ten schemat przerysować i na nowo zdefiniować granice.

Zbiornik

Zbiornik Garcia Sola o powierzchni 3550 hektarów, w ?? szczytu rozciąga się na jej 40 kilometrów długie, kamieniste i głęboki rezerwuar wody z rzeki Guadiana od spadku Cíjara Dam i innego podatku potoków, ogólnie czystych wód, wody, które cieszyć się spektakularny ludności czarnej basu, nadal powszechne połowów między 2 kg i 2500 kg wagi i wadze ponad 10 kg nie jest już dla nikogo zaskoczeniem.

Karp, Brzana, Alburno i czerwone kraby, oraz Pikes rekord żyjących z Bass, w całym zbiorniku.

Różnorodność kompozycji na jej brzegach, gdzie możemy znaleźć rekwizyty z dużych skał, ścian pionowych, piaszczystych plaż i obszarów z obfitymi rekordów.

Dęby, szczepy winnice, hydrila lub eukaliptusa są panujące w strukturach złożowych i licznych starożytnych kamiennych budowli podwodnych.


Humminbird Garcia Sola Reservoir jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie zeglarstwo-wedkarstwo znajdziesz Humminbird Garcia Sola Reservoir i powiązane produkty. Nasza gama produktów Kartografia została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności