Humminbird Garcia Sola Reservoir

Humminbird Autoryzowany Dostawca.
Pełna gwarancja od producenta.

Humminbird

$ 121.95

Ilość

info

Minimalna cena online zbadane przeznetRivals

lupa

Humminbird Garcia Sola Reservoir

close

Humminbird Garcia Sola Reservoir

Humminbird Garcia Sola Reservoir

Opis

TABELA batymetrycznego ZBIORNIKA DO GARCIA SOLA
Wiele lat zapraszając amerykańskie mapy jezior, wiele lat nadzieję zobaczyć go w Hiszpanii i teraz jest ostateczna, Disvent Inżynierowie uruchamia Chart HUMMINBIRD dla zbiornika Garcia Sola.
Wykres ten został wykonany przez kilka intensywnych badań nagrywania na zbiorniku, przez wyszkolonego specjalistę Humminbird.
Następnie te nagrania zostały wysłane do obiektów Humminbird w Little Falls (Minnesota), gdzie są one przetwarzane z zaawansowaną technologią Lakemaster do tworzenia bardzo dokładnych map cyfrowych, które pomagają rybaka znaleźć miejsca, gdzie bardziej prawdopodobne połowów gatunków docelowych.
Z Hot Spots, krzywych batymetrycznych co 25cm, kompozycje fundusze zanurzone przeszkody ... Przygotuj swoje mistrzostwa w domu i eksportu danych z komputera
Rybak znajdą wiele ciekawych miejsc do działania połowowego, zgodnie z legowiska gatunku, pory roku i innych czynników.
Poza tym, że pierwszy niezwykły szczegół podwodnego topografii zbiornika, karta pozwala korzystać z innych wspaniałych funkcji dla rybaka:
Zaznacz daną głębokość w innym kolorze, co da nam zawsze w "strefie posiekane".
Zaznacz płytkie obszary, aby pomóc nam nie dostać się do niebezpiecznych obszarów naszej łodzi.
Regulacja nas jako poziom wody za każdym razem. W zależności od wysokości wody powiedzieć ploter Humminbird, cały ten schemat przerysować i na nowo zdefiniować granice.
Zbiornik
Zbiornik Garcia Sola o powierzchni 3550 hektarów, w ?? szczytu rozciąga się na jej 40 kilometrów długie, kamieniste i głęboki rezerwuar wody z rzeki Guadiana od spadku Cíjara Dam i innego podatku potoków, ogólnie czystych wód, wody, które cieszyć się spektakularny ludności czarnej basu, nadal powszechne połowów między 2 kg i 2500 kg wagi i wadze ponad 10 kg nie jest już dla nikogo zaskoczeniem.
Karp, Brzana, Alburno i czerwone kraby, oraz Pikes rekord żyjących z Bass, w całym zbiorniku.
Różnorodność kompozycji na jej brzegach, gdzie możemy znaleźć rekwizyty z dużych skał, ścian pionowych, piaszczystych plaż i obszarów z obfitymi rekordów.
Dęby, szczepy winnice, hydrila lub eukaliptusa są panujące w strukturach złożowych i licznych starożytnych kamiennych budowli podwodnych.

Humminbird Garcia Sola Reservoir to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z zeglarstwo-wedkarstwo. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Kartografia i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Elektronika znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie waveinn! Oferujemy szeroki wybór Humminbird, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy

Pokaż więcej powiązanych produktów:

Humminbird - Elektronika - Kartografia

. Elektronika

Korzystając z poniższej tabeli, określ swój rozmiar. Jeśli jeden z Twoich wymiarów ciała znajduje się na granicy pomiędzy dwoma rozmiarami, zamów mniejszy rozmiar, aby strój bardziej przylegał, lub większy, aby odzież była luźniejsza. W przypadku, gdy wymiary klatki piersiowej i talii wskazują na dwa różne sugerowane rozmiary, zamów rozmiar odpowiadający wymiarowi klatki piersiowej.

Opinie klientów (0)

Twoja ocena produktu 5 / 5
Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie
coinn

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Twoja ocena produktu:

Błędny kod

Uwaga: Twoje opinie są sprawdzane przez pracowników naszej firmy i zamieszczane w ciągu pięciu dni roboczych. Na pytanie otrzymasz przez e-mail, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Klienci, ktόrzy oglądali Humminbird Garcia Sola Reservoir, oglądali rόwnież: