Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Humminbird

Humminbird Helix 5 GPS

Humminbird Helix 5 GPS

  • Humminbird Helix 5 GPS
  • Humminbird Helix 5 GPS
  • Humminbird Helix 5 GPS

Humminbird Helix 5 GPS

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Humminbird Helix 5 GPS

HELIX Seria: Jaśniejsze, szersze, jaśniej, Faster

Na Humminbird, innowacja jest podstawą wszystkiego, co robimy.

Nowy serii Helix nie jest wyjątkiem dostarczając pełną gamę technologii, w tym intuicyjny interfejs REFLEX i moc mapmaking z AutoChart Live.

Napędzany przez DNA, który jest niewątpliwie Humminbird, seria HELIX oferuje także szczęki upuszczając wzornictwa przemysłowego.

Od góry do dołu, jego wyraźnie widać, że znalezienie działa ryb w tej rodzinie.

Zdziwisz się widokiem.

Nie ważne jak dobry jesteś, zawsze można lepiej.

Z potężnym serii Helix, jakie podniósł naszą grę jeszcze raz dzięki poprawie na legendarny Humminbird 1100, 900, 800, 700 i 500 Series.

Piksel na piksel, funkcji dla funkcji, jest to najbardziej imponujący skład wyświetlaczy, jakie kiedykolwiek zbudowano, a jakie kiedykolwiek widziałeś.

Jaśniejsze.

Zobacz struktura, kontury i łuki ryby wyskakują z ekranu.

I, do widzenia odbicia.

Szerszy.

Mamy zwrócił podwodnego świata na boku.

Łatwe przeglądanie obrazów sonaru kartografia i obok siebie na 16: 9, panoramicznym formacie standardowym we wszystkich modelach serii Helix.

Jaśniejsze.

Jesteś pewien, że do podjęcia połysk do tego.

Tak więc nawet przy intensywnym świetle słonecznym, twój widok na wodę nie będzie zagrożona.

SZYBCIEJ.

Panowie, uruchomić silniki.

Spodziewać szybkiego ładowania mapy i odświeżanie ekranu.

Klawisze skrótu:

SZYBKIE KABLE RELEASE

Podłącz i graj.

System zarządzania kablem spiralnym Seria pozwala na podłączenie wszystkich kabli sieciowych na raz, a następnie zabezpieczyć je w zaawansowany mechanizm zaciskowy.

SLIM Profil Wyświetl

Wyrównać szanse.

Zintegrowany ekran i rama z serii HELIX tworzą jedną, ciągłą powierzchnię, otoczony ramką ultra smukłej, aby zminimalizować przestrzeń i maksymalizacji fajne czynnik.

DRZWI karta magnetyczna SD

Otwórz drzwi do świata możliwości.

Drzwi magnetyczne kart SD pozwala na szybki, łatwy i bezpieczny dostęp do mapowania LakeMaster, waypoint i przechowywania przechwytywania ekranu, a także aktualizacje oprogramowania HELIX 12, 10 i 9.

ADVANCED KARTOGRAFII

Zostały po raz kolejny odświeżanie granice poprzez AutoChart Live, LakeMaster Plus i mam pilota łącza częścią serii helisy.

Wszystkie te gry zmieniające się technologie pomogą Ci poznać i poruszać się po wodzie, jak z tyłu ręce.

Odkryj hot spotów i ważnych kontury przy użyciu wykresów, a następnie wykorzystać te informacje do automatycznego prowadzenia łodzi z trolling silnika Minn Kota.

Wybrane modele serii HELIX są również kompatybilne z Navionics Gold & Hotmaps Premium, a także Navionics Platinum +.

Teraz jest tam coś takiego jak nieznane wody.

AUTOCHART LIVE WBUDOWANY

Tworzenie bogato szczegółowe mapy ulubionych miejsc połowowych w czasie rzeczywistym z Humminbird AutoChart Live, wbudowanych w spirali 12, 10 i 9.

Mapa wody podczas jazdy łodzi z ośmiu godzin wbudowany czasu nagrywania.

Gdy mapa jest na żywo, warstwa go szczegółowo Side Imaging lub używać go z i Pilot link po konturze i innych opatentowanych funkcji, Humminbird LakeMaster. Nie dodał opłat.

Nie ma potrzeby, aby przesłać swoje dane na świat, aby zobaczyć. Przyszłość cyfrowej wykresów przyjechał.

LAKEMASTER PLUS

Od czytelny kontury głębokości zakresie podświetlenia do przewijanych list jezioro, wykresy LakeMaster daje poważną przewagę.

Dostępne dla HELIX 12, 10 i 9, Humminbird LakeMaster Plus zapewnia wszystkie funkcje LakeMaster, z jednego kluczowego Ponadto: zdjęcia satelitarne.

Zobacz to dużej szczegółowości fotografii lotniczej na Twoim echosondy jako pojedyncza warstwa, pokryjesz ją LakeMaster konturów lub nakładanie go z pełną mapą LakeMaster dla maksymalnej szczegółowości.

I PILOT LINK

Gra zmienia ï Pilot łącza Zintegrowany system GPS umożliwia trollingu swój echosondę HUMMINBIRD i Minn Kota trolling silnik do komunikacji, zapewniając automatyczne sterowanie łodzią.

Z HUMMINBIRD lub połączenia bezprzewodowego zdalnego sterowania (z pełnym ekranie LCD), masz prawo do znalezienia, sklep i ponownie swoje najbardziej produktywnych miejsc i ścieżek rybackich.

Jego mniej czasu pozycjonowania łodzi. Więcej czasu połowu ryb.

HELIX 5 GPS | HELIX serii 5

? Spirali 5 funkcje GPS? Genialny 800H x 480V, 5 "256 kolorowy wyświetlacz z podświetleniem.

Precyzyjny wewnętrzny GPS Chartplotting z wbudowanym UniMap kartografii z mikro gniazdo kart SD, dla opcjonalnych map lub do zapisywania waypointów.

Co jest w pudełku:

Urządzenie Helix

Kabel zasilający

Wierzchowiec

Angielski Instrukcja

Pokrywa urządzenia


Humminbird Helix 5 GPS jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie zeglarstwo-wedkarstwo znajdziesz Humminbird Helix 5 GPS i powiązane produkty. Nasza gama produktów Gps, plotter została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Cechy Humminbird Helix 5 GPS

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności