Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Humminbird

Humminbird Helix 5

  • Humminbird Helix 5
  • Humminbird Helix 5
  • Humminbird Helix 5

Humminbird Helix 5

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Humminbird Helix 5

HELIX Seria: Jaśniejsze, szersze, jaśniej, Faster

Na Humminbird, innowacja jest podstawą wszystkiego, co robimy.

Nowy serii Helix nie jest wyjątkiem dostarczając pełną gamę technologii, w tym intuicyjny interfejs REFLEX, precyzyjne Broadband ćwierkają, niesamowitej SONAR Imaging i moc mapmaking z AutoChart Live.

Napędzany przez DNA, który jest niewątpliwie Humminbird, seria HELIX oferuje także szczęki upuszczając wzornictwa przemysłowego.

Od góry do dołu, jego wyraźnie widać, że znalezienie działa ryb w tej rodzinie.

Zdziwisz się widokiem.

Nie ważne jak dobry jesteś, zawsze można lepiej.

Z potężnym serii Helix, jakie podniósł naszą grę jeszcze raz dzięki poprawie na legendarny Humminbird 1100, 900, 800, 700 i 500 Series.

Piksel na piksel, funkcji dla funkcji, jest to najbardziej imponujący skład wyświetlaczy, jakie kiedykolwiek zbudowano, a jakie kiedykolwiek widziałeś.

Jaśniejsze.

Zobacz struktura, kontury i łuki ryby wyskakują z ekranu.

I, do widzenia odbicia.

Szklane związana wyświetlacze spirali 12, 10, 9 i 7 zapewnić maksymalną czytelność w pełnym słońcu.

Szerszy.

Mamy zwrócił podwodnego świata na boku.

Łatwe przeglądanie obrazów sonaru kartografia i obok siebie na 16: 9, panoramicznym formacie standardowym we wszystkich modelach serii Helix.

Jaśniejsze.

Jesteś pewien, że do podjęcia połysk do tego.

Mamy wykręcił się jasność modeli HELIX 12, 10, 9 i 7 do otwarcia oczu 1500 nitów

Tak więc nawet przy intensywnym świetle słonecznym, twój widok na wodę nie będzie zagrożona.

SZYBCIEJ.

Panowie, uruchomić silniki.

Dodaliśmy nowe procesory do spirali 12, 10 i 9, zarozumiały prędkość o 25 procent.

Mamy również zwiększyła D RAM spirali 7.

Spodziewać szybkiego ładowania mapy i odświeżanie ekranu.

Klawisze skrótu:

SZYBKIE KABLE RELEASE

Podłącz i graj.

System zarządzania kablem spiralnym Seria pozwala na podłączenie wszystkich kabli sieciowych na raz, a następnie zabezpieczyć je w zaawansowany mechanizm zaciskowy.

SLIM Profil Wyświetl

Wyrównać szanse.

Zintegrowany ekran i rama z serii HELIX tworzą jedną, ciągłą powierzchnię, otoczony ramką ultra smukłej, aby zminimalizować przestrzeń i maksymalizacji fajne czynnik.

DRZWI karta magnetyczna SD

Otwórz drzwi do świata możliwości.

Drzwi magnetyczne kart SD pozwala na szybki, łatwy i bezpieczny dostęp do mapowania LakeMaster, waypoint i przechowywania przechwytywania ekranu, a także aktualizacje oprogramowania HELIX 12, 10 i 9.

ADVANCED KARTOGRAFII

Zostały po raz kolejny odświeżanie granice poprzez AutoChart Live, LakeMaster Plus i mam pilota łącza częścią serii helisy.

Wszystkie te gry zmieniające się technologie pomogą Ci poznać i poruszać się po wodzie, jak z tyłu ręce.

Odkryj hot spotów i ważnych kontury przy użyciu wykresów, a następnie wykorzystać te informacje do automatycznego prowadzenia łodzi z trolling silnika Minn Kota.

Wybrane modele serii HELIX są również kompatybilne z Navionics Gold & Hotmaps Premium, a także Navionics Platinum +.

Teraz jest tam coś takiego jak nieznane wody.

AUTOCHART LIVE WBUDOWANY

Tworzenie bogato szczegółowe mapy ulubionych miejsc połowowych w czasie rzeczywistym z Humminbird AutoChart Live, wbudowanych w spirali 12, 10 i 9.

Mapa wody podczas jazdy łodzi z ośmiu godzin wbudowany czasu nagrywania.

Gdy mapa jest na żywo, warstwa go szczegółowo Side Imaging lub używać go z i Pilot link po konturze i innych opatentowanych funkcji, Humminbird LakeMaster. Nie dodał opłat.

Nie ma potrzeby, aby przesłać swoje dane na świat, aby zobaczyć. Przyszłość cyfrowej wykresów przyjechał.

LAKEMASTER PLUS

Od czytelny kontury głębokości zakresie podświetlenia do przewijanych list jezioro, wykresy LakeMaster daje poważną przewagę.

Dostępne dla HELIX 12, 10 i 9, Humminbird LakeMaster Plus zapewnia wszystkie funkcje LakeMaster, z jednego kluczowego Ponadto: zdjęcia satelitarne.

Zobacz to dużej szczegółowości fotografii lotniczej na Twoim echosondy jako pojedyncza warstwa, pokryjesz ją LakeMaster konturów lub nakładanie go z pełną mapą LakeMaster dla maksymalnej szczegółowości.

I PILOT LINK

Gra zmienia ï Pilot łącza Zintegrowany system GPS umożliwia trollingu swój echosondę HUMMINBIRD i Minn Kota trolling silnik do komunikacji, zapewniając automatyczne sterowanie łodzią.

Z HUMMINBIRD lub połączenia bezprzewodowego zdalnego sterowania (z pełnym ekranie LCD), masz prawo do znalezienia, sklep i ponownie swoje najbardziej produktywnych miejsc i ścieżek rybackich.

Jego mniej czasu pozycjonowania łodzi. Więcej czasu połowu ryb.

SI vs DI (Side Imaging Vs dół Imaging)

SI (SIDE OBRAZY)

To wszystko w szczegółach. Zyskać do 180 stopni po stronie bocznej perspektywy na świat pod powierzchnią z Side Imaging Humminbird niezwykłe.

W jednej chwili, ultra cienka wiązka skanuje obszar do 240 stóp na lewo i prawo od łodzi lokalizacja-do całkowitego pokrycia do 480 stóp.

Obraz strony dla każdego wycinka jest następnie dodawane do zdjęć wykonanych bezpośrednio przed i po zbudować niesamowity widok na dnie jeziora. Następnie możesz powiększyć szczegół obrazu z funkcją zoomu lub zaznaczyć lokalizację GPS obiecującego pokrywy lub budowli bezpośrednio na ekranie.

Imagings boczne belki wysokiej częstotliwości ujawniają strukturę, pokrywę oraz zmiany konturu z krystaliczną klarownością.

Obrazy są tak realne, można by pomyśleć, że jest to aparat, ale nie jest, więc to nie ma znaczenia, jak mętna woda.

DI (DOWN OBRAZY)

Czasami, do połowu ryb, nie tylko trzeba myśleć jak jeden, zabawie, ale zobaczyć jak jeden.

Pobierz widok oko rybnego, co dzieje się pod łodzią z Humminbird Downa Imaging.

Te niesamowite obrazy są tworzone z wysokiej częstotliwości fal dźwiękowych emitowanych w ultra cienkie plasterki.

Sonar powraca z tych fal produkować "portret".

Jak już patrolują wody, można oglądać ryby, rafy, drewno, szczotka, pali most, kamienie i wszelkie inne struktury lub pokrywy pop z bogactwie szczegółów.

SWITCHFIRE

Opierając się na naszym dziedzictwem innowacji sonaru, ekskluzywny Humminbird SwitchFire stawia wędkarzy w pełnej dowództwem, jak wyglądają ich powrót sonaru.

Z dwóch wyjątkowych trybów wyświetlania, można dostosować do swoich warunków połowów w locie.

Dodaj lub usuń szczegół; Konto dla głębokości wody, temperatura i turbulencje; nawet eksperymentować z przynęt prezentacji-wszystkie za naciśnięciem jednego przycisku.

SwitchFire dodaje nowy wymiar do 2D do wykrywania ławic ryb.

To jeszcze jeden powód, Humminbird jest po prostu, wyraźnie lepiej.


Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Humminbird Helix 5! Pomyśl o waveinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania zeglarstwo-wedkarstwo. waveinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Humminbird. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Elektronika .

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Humminbird Helix 5

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności