Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Humminbird

Humminbird XFM 9 20

Humminbird XFM 9 20

  • Humminbird XFM 9 20
  • Humminbird XFM 9 20

Humminbird XFM 9 20

Opis produktu Humminbird XFM 9 20

Równo z tworzywa sztucznego do montażu thru przetwornika kadłuba. Podwójny szerokosc, 20/60 stopni, 200/83kHz. Średnica wału: 2 ", średnica dolna: 3", głębokość: 0,2 "(poniżej kadłuba) Długość kabla:.. Bloku 20 stóp Nie owiewki wymagane.

Humminbird XFM 9 20 dostępny w różnych typach. Kup go w waveinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Humminbird XFM 9 20 posiada oficjalną gwarancję marki Humminbird. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Elektronika i kategorii Przetworniki .

Cechy Humminbird XFM 9 20

Instaalcja
Moca

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności