Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Humminbird

Humminbird XTH 9 DB 74P XD

  • Humminbird XTH 9 DB 74P XD
  • Humminbird XTH 9 DB 74P XD
  • Humminbird XTH 9 DB 74P XD

Humminbird XTH 9 DB 74P XD

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Humminbird XTH 9 DB 74P XD

Podwójny szerokosc, 20/74 stopni. 200/50kHz, temp. włączone. 6.7 "L x 3" W x 1.4 "D (poniżej kadłuba) Wał:. 1" średnicy. Długość kabla: 30 metrów.

Humminbird XTH 9 DB 74P XD ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Humminbird XTH 9 DB 74P XD zakupionego w waveinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym zeglarstwo-wedkarstwo można odkryć pełną gamę produktów Humminbird i dokonać zakupu produktów zeglarstwo-wedkarstwo zawsze w najlepszej cenie.

Cechy Humminbird XTH 9 DB 74P XD

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności