Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Humminbird

Humminbird XTH 9 SI 160 P

Humminbird XTH 9 SI 160 P

  • Humminbird XTH 9 SI 160 P
  • Humminbird XTH 9 SI 160 P

Humminbird XTH 9 SI 160 P

Opis produktu Humminbird XTH 9 SI 160 P

Cechy:

Humminbird XTH 9 SI 160 P plastikowe Thru Hull Przetwornik jest ekonomiczną alternatywą dla przetworników z brązu, i współpracuje z cieńszych kadłubów, takich jak aluminium. Wykonany ze stalowej tulei wewnętrznej, który zapewnia dodatkowe wzmocnienie, to thru przetwornika kadłuba nie jest zalecany do przyczepie łodzi i Humminbird zaleca masz to profesjonalnie zainstalowane ze względu na fakt, że wymaga wywiercić dziurę w kadłubie i kształtowaniu owiewki bloku. XTH 9 SI 160 P jest podwójna i boczne przetwornik obrazu z 20, 74 i 160 stopni kąta wiązki i częstotliwości robocze 200 kHz i 50 kHz i 455 kHz. To urządzenie mierzy 3 x 6 cali (W x H), z 1,4 cala poniżej głębokości kadłuba i średnicy wału jednego cala. Humminbird XTH 9 SI 160 P wyposażony jest w kabel łączący 30 stóp oraz wszystkich niezbędnych elementów montażowych, w tym wstępnie kształcie bloku owiewki. XTH 9 SI 160 jest do użytku z Humminbirds 981C i 987C SI Combo systemów sonarowych SI i jest wspierany przez Humminbirds jeden rok gwarancji.


Humminbird XTH 9 SI 160 P dostępny w różnych typach. Kup go w waveinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Humminbird XTH 9 SI 160 P posiada oficjalną gwarancję marki Humminbird. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Elektronika i kategorii Przetworniki .

Cechy Humminbird XTH 9 SI 160 P

Instaalcja
Moca

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności