Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Icom

Icom IC M87

  • Icom IC M87
  • Icom IC M87
  • Icom IC M87

Icom IC M87

Opis produktu Icom IC M87

Zaprojektowane ze szczególnym naciskiem na komercyjnych IC-M87 jest wysokiej klasy biznes handheld morskich, które spełnia zarówno morskich i proste prywatnego biznesu radiowego (PBR) aplikacje *. Kompaktowy i twardej konstrukcji, IC-M87 spełnia wymagania normy wojskowe (MIL-STD) i jest zbudowany na tej samej normie wodoodpornej zatrudnionego przez IC-M1EuroV i IC-M21.


* Odpowiednie licencje będą wymagane.:


IC-M87 może być używany zarówno do zastosowań morskich i podstawowe PBR. Proste naciśnięcie przycisku zmienia pasmo pracy między kanałów morskich i PBR. Do 22 darmowych kanałów są dostępne do użytkowania gruntów (146 ¡V174MHz). Szeroki / wąski rozstaw kanał jest programowany dla każdego kanału i CTCSS i DTCS sygnalizacja jest wbudowany.


Chociaż adresowane do użytkowników komercyjnych, IC-M87 jest idealny dla użytkowników łodzi rekreacyjnych, którzy chcą jakości premii kompaktowy transceiver. IC-M87 ma mnóstwo standardowych funkcji, w tym dwu-i trój zegarek, etykietka i skanowania priorytetowego, regulowaną button-dźwiękowy poziomu dźwięku, wskaźnik siły sygnału, sub-kanałowy wyświetlacz i wskaźnik baterii.


Wszystkie elementy sterujące są duże i łatwe w obsłudze, i zostały starannie zaprojektowane i rozmieszczone, aby zapewnić najprostszych interfejsów użytkownika w każdym czasie na lądzie lub morzu. Nawet w rękawiczkach, duże przyciski są łatwe w obsłudze. Ponadto duży, czytelny podświetlany wyświetlacz LCD i podświetlane przyciski pozwalają na szybkie rozpoznanie danych i zapewniają niezawodną komunikację w każdych warunkach oświetleniowych.


IC-M87 jest z BP-227 Li-ion w standardzie. Batterys pojemności 1700mAh pozwala na dłuższą żywotność baterii, maksymalnie 15 godzin * pracy, bez efektu pamięci akumulatora. Opcjonalny pojemnik na baterie alkaliczne AA, BP-226, stanowi doskonałą back-up i wielkie pewność w sytuacjach awaryjnych. IC-M87 ma potężny moc 5 watów zapewniających wiarygodność swojej komunikacji ze standardowym akumulatorem, nawet na duże odległości. Aby zapisać się na zużycie baterii, użytkownik może zmniejszyć moc do 3 Watts lub 1 wata.


Iskrobezpieczne (IS) wersja IC-M87 dostępny będzie wkrótce do stosowania w środowiskach niebezpiecznych na lądzie i na morzu, takich jak platformy wiertnicze, naturalne gazowców itp. iskrobezpieczne wersja będzie miała wbudowany szyfrator głosu z 32 kodów, które będą zgodne z UT-112.


Jadąc z rozszerzoną 3-letnią gwarancję dostępności, IC-M87 jest dostarczany z ładowarką BC-152, BC zwolnionym Battery Charger Adapter-01, BP-227 Li-Ion Battery Pack, FA-S59V anteny, MB-79 Zaczep paska i obsługi. BC-152 ładowarka biurkowa można również zamontować na ścianie i akceptuje różne źródła napędu takiego zasilacza, zapalniczki ołowiu, lub zasilacz prądu stałego.


IC-M87 posiada szeroki zakres opcjonalnych akcesoriów dostępnych w tym HM-138 wodoodporny mikrofon głośnika. Opcjonalna szybka ładowarka biurkowa BC-119N i multi-ładowarka BC-121N są również dostępne do ładowania IC-M87 w 2,5 godziny (AD-100 adapter ładowarki jest wymagane).Dane techniczne:


- Wytrzymały kompaktowy i lekki korpus (280 g z akumulatorem)


- Standard Li-Ion (7.2V/1700mAh) (jest zatwierdzony Li-Ion akumulator będzie również dostępny)


- Tryb PBR (146-174 MHz) z 22 bezpłatnych kanałów programowalnych


- Wodoodporna konstrukcja


- CTCSS / DTCS ton sygnalizacji średnia w trybie PBR


- Opcjonalny wodoodporny mikrofon głośnik, HM-138


- Dostępna wersja iskrobezpieczne później (Factory Mutual lub podobny)


- 32 głos Układ mieszający włączone Kod standardowo, jest wersji. Funkcja Scrambler będzie równoznaczne z UT-112 stosowanych z IC-M1EuroV. Uwaga: Non JEST wersje nie będą miały możliwości Scrambler. To nie jest możliwe zainstalowanie opcjonalnego modułu Scrambler głosową lub uaktualnić obwody)


- Podwójny / Tri zegarek w trybie morskim


- Ergonomiczny układ klawiszy do prostej operacji


- Opcjonalny pojemnik na baterie (AA (R6) x 5 typ komórek)


- Rozszerzony 3 lata gwarancji dostępne


- Przełączanie szeroki / wąski rozstaw kanału dla obu morskich / PBR kanałów


- Funkcja monitorowania


- Funkcja check sprawdza własna temperatura, napięcie akumulatora, wtargnięcie wody


- Kanał 16 i Kanał 9 natychmiastowy dostęp


- Proste Up / Down przełączniki wyboru kanału


- 4 krok wskaźnik baterii


- Sygnał dźwiękowy jest do wyboru dla każdego przycisku


- Wysoka klonowanie prędkość (19200) pomiędzy komputerem a nadawczo


- Normal, priorytetem i tag skanowania z funkcją Auto Start scan


Icom IC M87 ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Icom IC M87 zakupionego w waveinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym zeglarstwo-wedkarstwo można odkryć pełną gamę produktów Icom i dokonać zakupu produktów zeglarstwo-wedkarstwo zawsze w najlepszej cenie.

Cechy Icom IC M87

Ładowarki i akumulatory

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności