Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lowrance

Lowrance Airmar B164

Lowrance Airmar B164

  • Lowrance Airmar B164
  • Lowrance Airmar B164
  • Lowrance Airmar B164

Lowrance Airmar B164

Opis produktu Lowrance Airmar B164

Airmar B164 Thru Hull Przetwornik


1 kW, montażu podtynkowego, przetwornik Tilted Element jest idealny do szybkich, na przyczepie, turniej naczyń Sportfishing, które nie mogą mieć wysoką wydajność owiewki. Montaż płaski, obudowa brąz wystaje mniej niż 6,35 mm (0,25 ") poza swoim kadłubie i można usiąść na rolkach przyczep i koi bez uszkodzeń w ogóle. Tablice ceramiczne są nachylone do 20 stopni wewnątrz obudowy dając doskonałe pionową wiązkę o maksymalnej energii na to, co jest bezpośrednio pod łodzią.


Czy znasz wszystkie funkcje Lowrance Airmar B164? Na waveinn wybieramy najlepsze produkty zeglarstwo-wedkarstwo, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Elektronika , naszą kompletną kolekcję Przetworniki . Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Lowrance, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów zeglarstwo-wedkarstwo!

Cechy Lowrance Airmar B164

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności