Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lowrance

Lowrance Airmar B75H

Lowrance Airmar B75H

  • Lowrance Airmar B75H
  • Lowrance Airmar B75H

Lowrance Airmar B75H

$ 838.95

Wyprzedane, ten element nie jest już dostępny

Opis produktu Lowrance Airmar B75H

B75H Głębokość / przetwornika temperatury 20 ° Plandeka

B75H jest brąz, thru kadłuba, pochylony, wysokiej częstotliwości (130 210kHz), głębokości i przetwornika temperatury. Element ceramiczny jest nachylona do zabudowy odszkodowania podoblenia, dając doskonałe zyski echa więcej dokładnych odczytów głębokości.

Cechy:

CHIRP: dolny przetworniki ćwierkają umożliwić wykrywanie z 5 do 10 razy bardziej szczegółowo i rozdzielczości tak precyzyjne, że to możliwe, aby odróżnić poszczególnych baitfish, gry ryb i struktur podwodnych.

Głębokość / Temperatura: Oblicza jak głęboka woda jest tak, że można uniknąć mieliznę, a jednocześnie wyposażone w czujnik temperatury do dokładnych pomiarów temperatury wody.

Łatwy w instalacji

Wysokiej częstotliwości: Zakres CHIRP jest 130kHz 210kHz dobrej szczegółowo docelowej w płytkiej wodzie i doskonała dolna śledzenia w głębokiej wodzie.

Bardzo dokładne: zapewnia bardzo dokładne dane.

20 ° nachylenia: 20 ° nachylenia jest idealny do łodzi z 16 ° do 24 ° kadłuba podoblenia.

Low Profile: Płaska obudowa minimalizuje opór z zaledwie 5mm rozszerzenie na zewnątrz kadłuba.

Połączenie Plug & Play: Łatwe podłączenie do NSS, NSE, NSO lub Lowrance

Dane techniczne:

Częstotliwość: Wysoka CHIRP (130 210kHz)

Moc znamionowa: 600W

Czujnik prędkości: Nie

Czujnik temperatury: Tak

Styl montażu: Brąz Thru Hull

Elementy: 1

Szerokość wiązki @ 3dB: 15 ° do 9 °


Nie czekaj dłużej i kup Lowrance Airmar B75H. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o Lowrance Airmar B75H, możesz skontaktować się z waveinn, poprzez nasz formularz kontaktowy. waveinn oferuje ekskluzywne produkty Elektronika dla i innych aktywności. Nasze Elektronika sprawią, że będziesz cieszyć się z uprawiania ulubionego sportu i codziennych aktywności oraz jakości sprzętu Przetworniki .

Cechy Lowrance Airmar B75H

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności