Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lowrance

Lowrance Airmar B75M

  • Lowrance Airmar B75M
  • Lowrance Airmar B75M

Lowrance Airmar B75M

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Lowrance Airmar B75M

B75M Głębokość / przetwornik temperatury 20 ° Plandeka

B75M jest brąz, thru kadłuba, pochylony, średniej częstotliwości 130kHz (80), głębokości i przetwornika temperatury. Element ceramiczny jest nachylona do wbudowania w ramach rekompensaty podoblenia, dając doskonałe zyski echa więcej dokładnych odczytów głębokości.

Cechy:

CHIRP: przetworniki cip umożliwić wykrywanie dolną z 5 do 10 razy większej szczegółowości i rozdzielczości tak precyzyjny, że możliwe jest rozróżnienie pomiędzy indywidualnym baitfish, gra ryb i struktur podwodnych.

Głębokość / Temperatura: Oblicza jak głęboka woda jest tak, że można uniknąć osadzenia na mieliźnie, a jednocześnie wyposażone w czujnik temperatury do dokładnych odczytów temperatury wody.

Łatwy w instalacji

Średni Częstotliwość: Zakres CHIRP jest 80kHz 130kHz dobrej szczegółowości docelowej w płytkiej wodzie i doskonała dolna śledzenia w głębokiej wodzie.

Bardzo dokładne: Zapewnia bardzo dokładne dane.

20 ° nachylenia: 20 ° nachylenia jest idealnym miejscem dla łodzi z 16 ° C do 24 ° kadłuba podoblenia.

Low Profile: Płaska obudowa minimalizuje opór z zaledwie 5mm rozszerzenie poza kadłub.

Plug & Play gra: Łatwe podłączenie do NSS, NSE, NSO lub Lowrance

Dane techniczne:

Częstotliwość: Średni CHIRP (80 130kHz)

Moc znamionowa: 600W

Czujnik prędkości: Nie

Czujnik temperatury: Tak

Styl montażu: Brązowy Thru Hull

Elementy: 1

Szerokość wiązki 3dB @: 24 ° do 16 °


Szukasz produktów Lowrance, a konkretnie Lowrance Airmar B75M? Na waveinn można znaleźć pełną listę Elektronika zeglarstwo-wedkarstwo produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego waveinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje zeglarstwo-wedkarstwo. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Cechy Lowrance Airmar B75M

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij