Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lowrance

Lowrance HDI

Lowrance HDI

Lowrance HDI

  • Lowrance HDI
  • Lowrance HDI
  • Lowrance HDI
  • Lowrance HDI

Lowrance HDI

Opis produktu Lowrance HDI

Podwójny Imaging (HDI) przetwornik hybrydowy (50/200/455/800) Moc dwóch nagradzanych technologii Broadband Sounder PLUS Exclusive DownScan Imaging połączone zapewnić najlepszą możliwą widok pod łodzi.Dane techniczne:


Częstotliwość: 50/200/455/800 kHz

Czujnik temperatury: Tak

Styl montażu: Góra pawęży

Elementy: 2


Co sądzisz o Lowrance HDI w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie zeglarstwo-wedkarstwo, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Lowrance. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Elektronika .

Cechy Lowrance HDI

Moca
Instaalcja

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności