Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lowrance

Lowrance HDS 7 Gen3 Row

Lowrance HDS 7 Gen3 Row

Lowrance HDS 7 Gen3 Row

  • Lowrance HDS 7 Gen3 Row
  • Lowrance HDS 7 Gen3 Row
  • Lowrance HDS 7 Gen3 Row
  • Lowrance HDS 7 Gen3 Row
  • Lowrance HDS 7 Gen3 Row

Lowrance HDS 7 Gen3 Row

Opis produktu Lowrance HDS 7 Gen3 Row

Lowrance System wysokiej rozdzielczości, które integruje wiodących technologii krawędzi echosondy i najnowsze osiągnięcia w nawigacji w jednym, łatwym w użyciu ekran dotykowy Multi.


Te nowe, wysokiej systemowe LOWRANCE Definicja (HDS) łączy jaśniejszy wyświetlacz dotykowy, multi procesor ze wzmocnioną i wiodących technologii krawędzi echosonda sonar, w tym szerokopasmowego chirp sygnalizator, DownScan StructureScan hd, obrazowania i widok trackback plus najnowszych osiągnięć w nawigacji i interfejsu użytkownika w tym wewnętrzny gps 10 Hz, dwa sloty na karty microSD, dotykowy oraz klawiaturę operację i zbudowany w łączność bezprzewodową w jednym, łatwym w użyciu wyświetlacza.Cechy:


Lowrance HDS 7 zalety Gen3:

Łatwo zobaczyć: 7-calowy, podświetlany diodami LED, Multi dotykowy, panoramiczny wyświetlacz

Prosty w użyciu: ulepszony interfejs z ekranem dotykowym lub LOWRANCE opcji klawiatury zapewnia błyskawiczne, palca dostęp do wszystkich funkcji HDS.

Najbardziej zaawansowana technologia echosonda: Widok cip sonar i StructureScan hd w tym samym czasie, aby uzyskać najlepszy możliwy widok ryb i struktury, zarówno poniżej jak i do boku łodzi

Szybko dokonać zmian: z ulepszoną, szybszy procesor i intuicyjne funkcje interfejsu użytkownika, w tym menu przewijania, kursora pomóc, przystawki do ustawiania markerów i innowacyjnych szyb podglądu z szybkich barów dotykowy suwak.

Pozostań w kontakcie: zintegrowana łączność bezprzewodowa z aplikacji LOWRANCE gofree i innych urządzeń pokładowych - widok i kontroli wybierz HDS wyświetlacze bezprzewodowo za pomocą Gen3 obsługiwanych tabletów i smartfonów, a gofree aplikację darmo Lowrance.

Więcej znaczy lepiej: plug and play kompatybilność z wydajności modułów szerokopasmowych LOWRANCE radar, sonichub morskiego audio, AIS klasy B i dsc VHF oraz wiodącymi technologiami, takimi jak SmartSteer sterowaniem pinpointgps MotorGuide i pilota LOWRANCE zewnętrznej.

Łączy i komunikuje się z hds Gen2 dotyku i wielofunkcyjnych wyświetlaczy Gen2 hds

Pojedyncze sieci Ethernet Port

Micro c połączenia dla urządzeń NMEA 2000

Wejście wideo za pomocą opcjonalnego adaptera kabla

Samo wycięcie i równo zamontować wspornik jako kontakcie hds 7 Gen2

Obsługiwane przez serwis zaletą programu Lowrance


Lowrance HDS 7 zalety Gen3 Nawigacja:

Wewnętrzna antena GPS - z szybkością aktualizacji pozycji 10 Hz zapewnia ultra dokładne trasy, lepszą wydajność i maksymalną dokładność wykresu pozycji. WAAS / EGNOS obsługuje / MSA korekty.

Rozbudowane opcje mapowania - hds Gen3 zawiera wbudowane w świecie tle odniesienia mapie, i jest kompatybilny z najbardziej rozległy wybór kartografii na rynku. Opcje obejmują wglądu genezę, Navionics, c n + mapy max partnerów mapowanie, wnikliwość i toolkicie więcej. wszystkie opcje wykresów mogą być używane z oprogramowaniem Planowanie wgląd planowania szt. odwiedź gofreemarine.com więcej szczegółów.

Geneza spersonalizowane mapy Insight - tworzyć własne mapy za pomocą sonaru dzienniki nagrane, przesłać dane do rachunku wgląd genesis, zobaczyć wykres bezpieczny szczegółów na zamówienie on-line, lub dodać opcjonalny dolne nakładki roślinność twardość, pobrać na kartę SD i używać na wodzie. plus, masz teraz możliwość dzielenia się mapy z wglądu genesis społecznej mapy społeczności.

Wielu widok i schemat podziału - widok jednocześnie dwa wykresy w 2D lub 3D rzucie perspektywicznym, z niezależnymi możliwości kontroli, zakres i nakładki. plus, uzyskać maksimum z zakupów chartcard; kupić jedną kartę mapę i zobaczyć go na wszystkich ethernet sieciowemu hds Gen3, HDS Gen2 ekranów dotykowych lub plotera map gen2.

Podwójny slot na kartę microSD


Lowrance HDS 7 Gen3 Sonar zalety:

Zbudowany w chirp sonar - dominują z większej wrażliwości, lepszej rozdzielczości i doskonałej odrzuceniu docelowej wyraźniejsze, hałas łatwo zauważyć, przynęty ryb i dziczyzny ryb celów. dostarcza wielu ćwierkają i szerokopasmowego sygnału dźwiękowego częstotliwości z jednego przetwornika.

Zbudowany w StructureScan obrazowania hd sonaru - cieszyć obraz jak, 180 stopni widok struktury i ryb poniżej łodzi. wymaga opcjonalnego StructureScan hd przetwornik.

Wbudowany, nagradzany szerokopasmowego sygnalizator - wyświetlacz i zaznaczyć gamefish, Baitfish i strukturę przy wyższych prędkościach i na większych głębokościach od 1 do ponad 3000 * stóp.

StructureMap możliwości hd - używać żywo lub nagranych StructureScan dzienniki HD stworzyć wspaniałe podwodne obrazy jezior, rzek i dna morskiego. StructureMap można oglądać jako nakładkę, i włączać i wyłączać, aby zapewnić najwyższy poziom świadomości sytuacyjnej zarówno w odniesieniu do wykresu i dolnej szczegółowo. Nakładka nakładki technologii DownScan DownScan obrazowania na sonar chirp lub szerokopasmowej echosondy.

Trackback recenzję i zapisać kluczowe hotspoty opcji przewijania thru sygnalizatora szerokopasmowego lub StructureScan hd historii obrazowania struktury sonar recenzję lub ryb cele i wskazać lokalizację z punktu.

Spotlightscan sonar gotowy - zapewnia opcjonalny dodatek na nowy poziom wędkarza sterowane myślą skanowania przestrzennego, aby zapewnić obraz jak obrazy kluczowych obszarach rybackich.Dane techniczne:


Przegląd:

Wyświetlacz:. 7 w / 178 mm (16: 9) Widescreen

Rozdzielczość: WVGA TFT LCD 800 x 480

Podświetlenie: LED z regulacją wyświetlacza i klawiatury

Moc wyjściowa RMS (PTP): 500W RMS Max

Języki: 36 (dostępny w regionalnych pakietów językowych)

Media Port: gniazda kart MicroSD (2)

Gwarancja: Dwuletnia


Wyświetlacz:

Rozdzielczość wyświetlacza: kolorowy TFT LCD WVGA 800 x 480

Typ wyświetlacza: 7 w / 178 mm (16: 9). Widescreen

Wyświetlacz: Podświetlenie Regulowany wyświetlacz i klawiatura

Rodzaj Podświetlenie: LED

GPS i Sonar Nakładka danych: TAK

Podział Prezentacja ekranu: Max 4


Sonar:

Głębokość Alarm: TAK

Echosonda Częstotliwości: 455/800 kHz (StructureScan® HD), 40, 85 60kHz, 130 210kHz 145kHz (ćwierkanie), 50 kHz / 83kHz / 200kHz

Płytki Alarm: TAK

Odczyty temperatury: TAK

Przetwornik: Wiele pozycje Lowrance i Airmar®


Złącza sieciowe

Wyjście NMEA: NMEA 0183 i NMEA 2000®


Moc:

Zasilanie (Napięcie zasilania): 12 VDC (17 VDC 10 min max)


Nawigacja GPS:

Nawigacja: Trasy: 200

Nawigacja: Waypoint Przechowywanie: 5000

Rodzaj anteny GPS: Wewnętrzna ultra wysokiej czułości 10 Hz + EGNOS + WAAS MSAS (opcjonalnie antena zewnętrzna)

Niestandardowe Mapowanie: Navionics® złota, platyny i Navionics +, jak również Jeppessen C MAP MAX N +

Mapowanie tła Zbudowany w tle mapy świata odniesienia


Inny

Moc silnika [kW]: 500W RMS


Lowrance HDS 7 Gen3 Row jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie zeglarstwo-wedkarstwo znajdziesz Lowrance HDS 7 Gen3 Row i powiązane produkty. Nasza gama produktów Urządzenia wielofunkcyjne została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Lowrance HDS 7 Gen3 Row

Z kartografią
Z transduktorem

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności