Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lowrance

Lowrance HDS 9 Gen3 Row

Lowrance HDS 9 Gen3 Row

  • Lowrance HDS 9 Gen3 Row
  • Lowrance HDS 9 Gen3 Row
  • Lowrance HDS 9 Gen3 Row
  • Lowrance HDS 9 Gen3 Row

Lowrance HDS 9 Gen3 Row

Opis produktu Lowrance HDS 9 Gen3 Row

Wszystkie nowe LOWRANCE System wysokiej rozdzielczości, które integruje wiodących technologii krawędzi echosondy i najnowsze osiągnięcia w nawigacji w jednym, łatwym w użyciu ekran dotykowy Multi.


Lowrance System wysokiej rozdzielczości (HDS) łączy jaśniejszy wyświetlacz dotykowy, multi procesor ze wzmocnioną i wiodących technologii krawędzi echosondy tym chirp sonar, szerokopasmowej echosondy, DownScan StructureScan hd, obrazowania i widok trackback plus najnowszych osiągnięć w nawigacji i interfejs użytkownika, w tym wewnętrznym gps 10Hz , dwa gniazda na karty microSD, dotyk oraz obsługa klawiatury i zbudowany w łączność bezprzewodową w jednym, łatwym w użyciu wyświetlacza.Cechy:


Lowrance HDS 9 korzyści Gen3:

Łatwo zobaczyć: 9 calowy, podświetlany diodami LED, Multi dotykowy, panoramiczny wyświetlacz

Prosty w użyciu: ulepszony interfejs z ekranem dotykowym lub LOWRANCE opcji klawiatury zapewnia błyskawiczne, palca dostęp do wszystkich funkcji HDS.

Najbardziej zaawansowana technologia echosonda: Widok cip sonar i structurescan® hd w tym samym czasie, aby uzyskać najlepszy możliwy widok ryb i struktury, zarówno poniżej jak i do boku łodzi

Szybko dokonać regulacji: dzięki ulepszonemu, szybszy procesor i intuicyjne funkcje interfejsu użytkownika, w tym menu przewijanie kursorem pomóc, przystawki do ustawiania markerów i innowacyjnych szyb podglądu z szybkich barów dotykowy suwak.

Pozostań w kontakcie: zintegrowana łączność bezprzewodowa z app LOWRANCE gofree i innych urządzeń pokładowych - widok i kontroli wybierz HDS wyświetlacze bezprzewodowo za pomocą Gen3 obsługiwanych tabletów i smartfonów, a gofree aplikację darmo Lowrance.

Więcej znaczy lepiej: plug and play kompatybilność z wydajności modułów szerokopasmowych LOWRANCE radar, sonichub morskiego audio, AIS klasy B i dsc VHF oraz wiodącymi technologiami, takimi jak SmartSteer sterowania pinpointgps MotorGuide i pilota LOWRANCE zaburtowy.

Łączy i komunikuje się z hds Gen2 dotyku i wielofunkcyjnych wyświetlaczy Gen2 hds

Port sieci Ethernet dual

Micro c połączenia dla urządzeń NMEA 2000

Wejście wideo za pomocą opcjonalnego adaptera kabla

Samo wycięcie i równo zamontować wspornik jako kontakcie HDS 9 Gen2

Obsługiwane przez serwis zaletą programu Lowrance


Lowrance HDS 9 zalety nawigacji Gen3:


Wewnętrzna antena GPS - z szybkością aktualizacji pozycji 10 Hz zapewnia ultra dokładne trasy, lepszą wydajność i maksymalną dokładność wykresu pozycji. WAAS / EGNOS obsługuje / MSA korekty.

Rozbudowane opcje mapowania - HDS Gen3 zawiera wbudowane w świecie tła odniesienia mapie, i jest kompatybilny z najbardziej rozległy wybór kartografii na rynku. Opcje obejmują wglądu genezę, Navionics, c n + mapy max partnerów mapowanie, wnikliwość i toolkicie więcej. wszystkie opcje wykresów mogą być używane z oprogramowaniem planowania Planowanie wgląd ™ szt. odwiedź gofreemarine.com więcej szczegółów.

Insight Genesis ™ ppersonalized mapy - tworzyć własne mapy za pomocą sonaru dzienniki nagrane, przesłać dane do rachunku wgląd genesis, zobaczyć wykres bezpieczny szczegółów na zamówienie on-line, lub dodać opcjonalny dolne nakładki roślinność twardość, pobrać na kartę SD i używać na wodzie. plus, masz teraz możliwość dzielenia mapy z wglądu genesis społecznej mapy społeczności.

Wielu widok i schemat podziału - widok jednocześnie dwa wykresy w 2D lub 3D widoku perspektywicznym, z niezależnymi możliwości kontroli, zakres i nakładki. plus, uzyskać maksimum z zakupów chartcard; kupić jedną kartę mapę i wyświetlać go na wszystkich ethernet sieciowemu hds Gen3, HDS Gen2 wyświetlaczy dotykowych lub plotera map gen2.

Podwójny slot na kartę microSD


Lowrance HDS 9 Gen3 Sonar zalety:

Zbudowany w chirp sonar - dominują z większej wrażliwości, lepszej rozdzielczości i doskonałej odrzuceniu docelowej wyraźniejsze, hałasu łatwo zauważyć, przynęty ryb i gra ryb celów. dostarcza wielu ćwierkają i szerokopasmowego sygnału dźwiękowego częstotliwości z jednego przetwornika.

Zbudowany w StructureScan obrazowania hd sonaru - cieszyć się obraz podobny, 180 stopni widok struktury i ryb poniżej łodzi. wymaga opcjonalnego StructureScan hd przetwornik.

Wbudowany, nagradzany szerokopasmowego sygnalizator - wyświetlacz i zaznaczyć gamefish, Baitfish i strukturę przy wyższych prędkościach i na większych głębokościach od 1 do ponad 3000 * stóp.

Możliwość hd StructureMap ™ - na żywo lub nagranych używać StructureScan dzienniki HD stworzyć wspaniałe podwodne obrazy jezior, rzek i dna morskiego. StructureMap można oglądać jako nakładkę, i włączać i wyłączać, aby zapewnić najwyższy poziom świadomości sytuacyjnej zarówno w odniesieniu do wykresu i dolnej szczegółowo. Nakładka nakładki technologii DownScan DownScan obrazowania na sonar chirp lub szerokopasmowego sygnalizatora.

Trackback recenzję i zapisać kluczowe hotspoty opcji przewijania thru sygnalizatora szerokopasmowego lub historii obrazowania StructureScan hd sonar recenzję struktury lub ryby cele i wskazać lokalizację z punktu.

Spotlightscan sonar gotowy - zapewnia opcjonalny dodatek na nowy poziom wędkarza sterowane myślą skanowania przestrzennego, aby zapewnić obraz jak obrazy kluczowych obszarach rybackich.Dane techniczne:


Przegląd:

Wyświetlacz:. 9 w / 229 mm (16: 9) Widescreen

Rozdzielczość: WVGA TFT LCD 800 x 480

Podświetlenie: LED z regulacją wyświetlacza i klawiatury

Moc wyjściowa RMS (PTP): 500W RMS Max

Języki: 36 (dostępny w regionalnych pakietów językowych)

Media Port: gniazda kart MicroSD (2)

Gwarancja: Dwuletnia


Wyświetlacz:

Rozdzielczość wyświetlacza: kolorowy TFT LCD WVGA 800 x 480

Typ wyświetlacza: 9 w / 229 mm (16: 9). Panoramiczny

Wyświetlacz: Podświetlenie: Regulowane Wyświetlacz i klawiatura

Rodzaj Podświetlenie: LED

GPS i Sonar Nakładka danych: TAK

Podział Prezentacja ekranu: Max 4

Wyświetlić Sizel. 9 w / 229 mm (16: 9) Widescreen


Sonar:

Głębokość Alarm: TAK

Echosonda Częstotliwości: 455/800 kHz (StructureScan HD), 40, 85 60kHz, 130 210kHz 145kHz (ćwierkanie), 50 kHz / 83kHz / 200kHz

Płytki Alarm: TAK

Odczyty temperatury: TAK

Przetwornik: Wiele marki Lowrance i Airmar


Networking Złącza:

Wyjście NMEA: NMEA 0183 i NMEA 2000


Techniczne / środowiska:

Szerokość produktu: 10,43 / 265 mm w.

Głębokość produktu: 3,39 w / 86 mm.

Produkt Wzrost:. 6,65 w / 169mm


Moc:

Zasilanie (Napięcie zasilania): 12 VDC (17 VDC 10 min max)


Nawigacja GPS:

Nawigacja: Trasy: 200

Nawigacja: Waypoint Przechowywanie: 5000

Rodzaj anteny GPS: Wewnętrzna ultra wysokiej czułości 10 Hz WAAS + EGNOS + MSAS (opcjonalnie antena zewnętrzna)

Niestandardowe Mapowanie: Navionics Gold i Platinum Navionics +, jak również Jeppessen C MAP MAX N +

Mapowanie background: Zbudowany w tle mapy świata odniesienia


Inne:

Moc silnika [kW]: 500W RMS


PRZYCHODZI Z:

000 11020 001 HDS 9 GEN2 TOUCH UCHWYT przegubu

HDS 9 GEN2 Uchwyt kardanowe oraz dotykowy Pokrętła


000 10467 001 Uchwyt Pokrętła przegubie Cardana

Klamki do wspornika przegubowy Lowrance HDSGen2T / Elite7, Simrad NSS / NSSevo2, B & G Zeus2


000 0124 70 Osłona złącza HDS

CAP 1 Zestaw nasadek dla serii HDS złącza


000 0127 50 Bezpiecznik

FUSE 1 3 bezpieczniki amp (zestaw 3)


000 0127 49 HDS / Kabel Elite HDI

Kabel RS422 Zasilanie serii HDS i Elite HDI


000 12244 001 HDS 9 Gen3 TAJEMNIC Suncover


000 12243 001 HDS 9 Gen3 TAJEMNIC BZL & DRZWI PK ASY


W waveinn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla zeglarstwo-wedkarstwo, które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem Lowrance HDS 9 Gen3 Row? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w waveinn w katalogu Elektronika i kategorii Urządzenia wielofunkcyjne oferujemy produkty zeglarstwo-wedkarstwo, które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Lowrance HDS 9 Gen3 Row

Z kartografią
Z transduktorem

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności