Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lowrance

Lowrance Hook 4X

Lowrance Hook 4X

  • Lowrance Hook 4X
  • Lowrance Hook 4X
  • Lowrance Hook 4X
  • Lowrance Hook 4X

Lowrance Hook 4X

Opis produktu Lowrance Hook 4X

Hook 4x Mid / High

Cechy:

ODNALEŹĆ:

Technologia SONAR CHIRP: Kombajny moc dwóch zakresach ćwierkają dla ostatecznego w separacji docelowej i odrzucenia hałasu

Dwa hybrydowe Imaging (HDI): Moc dwóch nagradzanych technologii Broadband Sounder PLUS Exclusive DownScan Imaging połączone zapewnić najlepszą możliwą widok słupa wody i wszystko w nim.

DownScan Nakładka: Ekskluzywne nakładki na technologii DownScan Imaging Broadband Sounder wyświetlacza na jeden wspaniały widok, który oddziela i wyraźnie eksponuje cele ryb z okolicznych strukturę. Nakładka przejrzystości i palety kolorów są w pełni regulowane.

Trackback: łatwe przewijanie wstecz w historii recenzję sonaru objęte obszary i wskazać punkty (oszczędność czasu i paliwa próbując ponownie prześledzić ścieżkę). Z modeli plotera map, wystarczy zaznaczyć punkt na swojej pozycji kursora z naciśnięciem przycisku.

Zaawansowane przetwarzanie sygnału: Zmniejsza ustawień ręcznych, aby automatycznie wyświetlić ryb, struktury i dolną szczegółów jaśniej.

ZDOMINOWAĆ:

Hak 4 Kolorowy wyświetlacz: Lowrance ekskluzywne, wysokiej rozdzielczości, 4,3-calowy, kolorowy wyświetlacz zapewnia doskonałą widoczność i oglądania szczegółów w każdych warunkach.

All New Page Selector: Łatwiejszy w użyciu system menu z szybkim dostępem do wszystkich funkcji za pomocą jednej operacji kciuka.

Wielu okno wyświetla: Wybierz z aż ośmiu zaprogramowanych układów stron, w tym do trzech paneli w trybie podzielonego ekranu, aby wyświetlić wykres, Broadband akustycznych i DownScan Imaging jednocześnie wszystko na jednym ekranie. Wielu Widok z okna mogą być dostępne podczas oglądania na żywo sonar i wykresów.

Obsługiwane przez Lowrance i program serwisowy Advantage ograniczoną roczną gwarancją.

Dane techniczne:

POKAZ:

Rozmiar wyświetlacza: 4,3 cala (109 mm)

Rozdzielczość wyświetlacza: 480 x 272

Typ wyświetlacza: 256 Kolor SolarMAX PLUS TFT

Wyświetlacz: Podświetlenie: LED

Poziomu podświetlenia: Regulowany ekran i klawiaturę

SONAR:

Sonar Częstotliwość: Mid / High CHIRP (83 / 200kHz) 455/800 kHz DownScan, Low / High CHIRP (50 / 200kHz)

Szerokopasmowy Moc: 500W RMS

Sonar DownScan Maksymalna głębokość: 455/800 kHz 300ft (91m)

Sonar Szerokopasmowy maksymalna głębokość Low / High: (50/200 kHz) 2500ft przetwornik (762m)

Sonar Szerokopasmowy maksymalna głębokość Mid / High: (83/200 kHz) przetwornik 1000ft (305m)

Sonar Alarmy Ryby, Płytki

Trackback: Tak

Odczyty temperatury: Tak

Techniczne / środowiska:

Napięcie zasilania: 12 VDC (17 VDC 10 min max)

Wodoodporna Standardowy / Ocena: IPx7

Szerokość produktu: 3,8 w (96 mm)

Głębokość produktu: 2,5 W (63 mm)

Produkt Wysokość: 7,5 W (189 mm)

Języki: 30

Micro SD Card Slot: 1

Wyjście NMEA: NMEA 0183

PRZYCHODZI Z:

HST WSBL: HST WSBL 83/200 kHz Skimmer głębokości montażu na pawęży / Temp niebieskie złącze 7 pin

QRB 5: Uchwyt do Mark 5 i Elite 5 modeli


Jeśli szukasz sklepu internetowego specjalizującego się w sprzęcie zeglarstwo-wedkarstwo, odkryj waveinn. Jako autoryzowaneg dystrybutor Lowrance , wszystkie nasze produkty zeglarstwo-wedkarstwo posiadają pełną gwarancję producenta Lowrance. Lubisz Lowrance Hook 4X? Wybierz jedną z naszych kategorii Elektronika i odkrywaj szereg produktów Elektronika . Aby pozbyć się wszelkich wątpliwości, należy skontaktować się z naszym zespołem za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Nie czekaj dłużej!

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Lowrance Hook 4X

Z kartografią
Z transduktorem

Opinie klientów i pytania (5)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Urządzenie posiada gps

-

chciał wiedzieć, czy to sonda posiada zintegrowany GPS. dzięki

Nasi eksperci odpowiadają

Niestety, sonda nie obejmuje GPS. Pozdrowienia.

Gra w kości

-

kup Lowrance Hook 4X. Dobrze. Wszystko było zrobione, jak to jest przedstawione na stronie. Nawet dostawa została w pełni przestrzegane. Wszystko pochodzi z przetwornika, bezpieczniki, śrub, itd ... nawet z zapasowym bezpiecznikiem. Bardzo zadowolony.

Hak x4

-

Wielki produkt otrzymał szybko

Lowrance 4x hook

-

Witam Lubiłem czy hak 4x Lowrance sonar jest dostarczane z czujnikiem cip. Dziękuję, czekając na odpowiedź przed złożeniem zamówienia.

Nasi eksperci odpowiadają

hi! Tak, chodzi o przetwornik 000-0106-72 z cip technologii sonaru: Kombajny moc dwóch zakresach cip dla ostatecznego w separacji docelowego i hałasu odrzucenia. Dziękuję!

4x haczyk sondy cip lowrance

-

Dobranoc. Chciałem wiedzieć, całkowitą cenę tej sondy wysłanej do Madryt (Hiszpania), a jeśli nosisz i jaki rodzaj przetwornika.

Nasi eksperci odpowiadają

Cześć! Tak, to jest z przetwornikiem: (Ref 000-0106-72). Https://www.waveinn.com/nautical-fishing/lowrance-hst-wsbl/43875/p~~HEAD=pobj dzięki!

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności