Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lowrance

Lowrance Hook 7

Lowrance Hook 7

Lowrance Hook 7

  • Lowrance Hook 7
  • Lowrance Hook 7
  • Lowrance Hook 7
  • Lowrance Hook 7

Lowrance Hook 7

Opis produktu Lowrance Hook 7

Hak 7 Echosonda / Ploter Nie Przetwornik

7 calowy Echosonda / Ploter map z wysokiej jasny, podświetlany wyświetlacz LED, w połączeniu DownScan ćwierkają i technologii, zbudowany w

Cechy:

ODNALEŹĆ:

Technologia SONAR CHIRP: Kombajny moc dwóch zakresach ćwierkają dla ostatecznego w separacji docelowej i odrzucenia hałasu

Dwa hybrydowe Imaging (HDI): Moc dwóch nagradzanych technologii Broadband Sounder PLUS Exclusive DownScan Imaging połączone zapewnić najlepszą możliwą widok słupa wody i wszystko w nim.

DownScan Nakładka: Ekskluzywne nakładki na technologii DownScan Imaging Broadband Sounder wyświetlacza na jeden wspaniały widok, który oddziela i wyraźnie eksponuje cele ryb z okolicznych strukturę. Nakładka przejrzystości i palety kolorów są w pełni regulowane.

Trackback: łatwe przewijanie wstecz w historii recenzję sonaru objęte obszary i wskazać punkty (oszczędność czasu i paliwa próbując ponownie prześledzić ścieżkę). Z modeli plotera map, wystarczy zaznaczyć punkt na swojej pozycji kursora z naciśnięciem przycisku.

Zaawansowane przetwarzanie sygnału: Zmniejsza ustawień ręcznych, aby automatycznie wyświetlić ryb, struktury i dolną szczegółów jaśniej.

NAWIGOWAĆ:

Niezawodna nawigacja To Łatwy w użyciu

Bardzo dokładny, wbudowaną antenę GPS plus szczegółowej mapie USA z ponad 3000 jezior i rzek, a także kontury przybrzeżnych do 1000 ft. Karta micro SD może być również używany do wyświetlania Lake Insight i Nautic Insight HD i PRO kartografii, jak także Navionics Gold, HotMaps Premium, punktami aktywnymi rybackie PRO i Jeppesen C Max N Szerokie Mapa wykresy.

Stwórz własną mapę z rzeczywistych danych sonaru, że nagrania z serwisu internetowego Insight Genesis tworzenia map

Pozwala użytkownikom tworzyć własne niestandardowe rozdzielczości wysokiej konturu, twardość dno i mapy roślinności od zarejestrowanych dzienników sonaru.

ZDOMINOWAĆ:

Hak 7 Kolor wyświetlacza: Lowrance ekskluzywne, wysokiej rozdzielczości, 7-calowy, kolorowy wyświetlacz zapewnia doskonałą widoczność i oglądania szczegółów w każdych warunkach.

All New Page Selector: Łatwiejszy w użyciu system menu z szybkim dostępem do wszystkich funkcji za pomocą jednej operacji kciuka.

Wielu okno wyświetla: Wybierz z aż ośmiu zaprogramowanych układów stron, w tym do trzech paneli w trybie podzielonego ekranu, aby wyświetlić wykres, Broadband akustycznych i DownScan Imaging jednocześnie wszystko na jednym ekranie. Wielu Widok z okna mogą być dostępne podczas oglądania na żywo sonar i wykresów.

Obsługiwane przez Lowrance i program serwisowy Advantage ograniczoną roczną gwarancją.

Dane techniczne:

POKAZ:

Rozmiar wyświetlacza: 7W (178mm)

Rozdzielczość wyświetlacza: 800x480

Typ wyświetlacza: Pełna SolarMax Plus VGA TFT

Wyświetlacz Podświetlenie: LED (regulowane)

SONAR:

Sonar Częstotliwość: Mid / High CHIRP (83 / 200kHz) 455/800 kHz DownScan, Low / High CHIRP (50 / 200kHz)

Szerokopasmowy Moc: 500W RMS

Sonar DownScan Maksymalna głębokość: 455/800 kHz 300ft (91m)

Sonar Szerokopasmowy Max Głębokość: Low / High (50/200 kHz) przetwornik 2500ft (762m)

Sonar Szerokopasmowy Max Głębokość: Mid / High (83/200 kHz) przetwornik 1000ft (305m)

Sonar Alarmy Ryby, Płytki

Trackback: Tak

Odczyty temperatury: Tak

GPS / NAWIGACJA:

Rodzaj GPS: Wewnętrzna wysokiej czułości WAAS + EGNOS + MSAS

Waypointy: 3000

Trasy: 100

Trasy: 100 działek do 10000 punktów na szlaku

Alarmy GPS: kotwiczny, przybycia, offcourse

Mapowanie background: mapa bazowa referencyjna Świat mapę bazową i rozszerzone USA z ponad 3000 ulepszonych map jezior z konturem głębokości i linii brzegowej, a także szczegółowo nadmorskich kontury głębokości / szczegółowo miejscu brzegową i sondowań głębokości do 1000 ft / 305 m.

Opcje mapowania: Jezioro Insight i Nautic Insight PRO i HD, Navionics Złoto i HotMaps Premium, Hotspoty rybackie PRO i Jeppessen C Mapa Max N szerokości.

TECHNICZNE / ŚRODOWISKA:

Zasilanie: 17 VDC 10 (12V systemy)

Wodoodporny: Tak IPX7

NMEA 0183: Wyjście

Micro SD Card Slot: 1

Języki: 31

Szerokość: 9.26in (235.3mm)

Wysokość: 5.95in (136.3mm)

Głębokość: 3.0in (76.5mm)

PRZYCHODZI Z:

Gimbal Wspornik i pokręteł: HDS 7 GEN2 dotykowy, Elite 7

Bezpiecznik Bezpiecznik 1 3 bezpieczniki amp (zestaw 3)


Lowrance Hook 7 jest protuktem związanym z kategori? Gps, plotter, echosondy oraz należy do kategorii Elektronika wyselekcjonowanej dla zeglarstwo-wedkarstwo, waveinn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności waveinn. Jakie są korzyści Lowrance Hook 7? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest zeglarstwo-wedkarstwo.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Lowrance Hook 7

Z kartografią
Z transduktorem

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Rensseignements cena

-

Witam, chciałbym mieć potwierdzenie, że sprzedaż Sonar / GPS Lowrance Hak posiada 7 621,45 euro i sprzedawane również i jest wyposażony w sensor ćwierkanie. Dziękuję za szybką reakcję w celu dokonania mój zakup na swojej stronie w razie pozytywnej odpowiedzi. Pozdrowienia.

Nasi eksperci odpowiadają

Cześć! w przeciwnym razie, to nie pochodzi z czujnikiem przepraszam. Ten z adresem: haczyk 7 Fishfinder / ploter o Średniej / Wysokiej / DownScan ™ przetwornika 7 cali FISHFINDER / wysokiej jasności plotera, podświetlany wyświetlacz LED, CHIRP połączone Technologia DownScan ™ zintegrowane: https://www.waveinn.com/nautica-pesca/lowrance-hook-7-downscan/135930384/p Dzięki!

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności