Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lowrance

Lowrance Hook 9 Downscan

Lowrance Hook 9 Downscan

Lowrance Hook 9 Downscan

  • Lowrance Hook 9 Downscan
  • Lowrance Hook 9 Downscan
  • Lowrance Hook 9 Downscan
  • Lowrance Hook 9 Downscan

Lowrance Hook 9 Downscan

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Lowrance Hook 9 Downscan

Hook 9 / ploter z Fishfinder Mid / High / DownScan przetwornika

9 calowy Echosonda / Ploter map z wysokiej jasny, podświetlany wyświetlacz LED, w połączeniu DownScan ćwierkają i technologii, zbudowany w

Cechy:

ODNALEŹĆ:

Technologia SONAR CHIRP: Kombajny moc dwóch zakresach ćwierkają dla ostatecznego w separacji docelowej i odrzucenia hałasu

Dwa hybrydowe Imaging (HDI): Moc dwóch nagradzanych technologii Broadband Sounder PLUS Exclusive DownScan Imaging połączone zapewnić najlepszą możliwą widok słupa wody i wszystko w nim.

DownScan Nakładka: Ekskluzywne nakładki na technologii DownScan Imaging Broadband Sounder wyświetlacza na jeden wspaniały widok, który oddziela i wyraźnie eksponuje cele ryb z okolicznych strukturę. Nakładka przejrzystości i palety kolorów są w pełni regulowane.

Trackback: łatwe przewijanie wstecz w historii recenzję sonaru objęte obszary i wskazać punkty (oszczędność czasu i paliwa próbując ponownie prześledzić ścieżkę). Z modeli plotera map, wystarczy zaznaczyć punkt na swojej pozycji kursora z naciśnięciem przycisku.

Zaawansowane przetwarzanie sygnału: Zmniejsza ustawień ręcznych, aby automatycznie wyświetlić ryb, struktury i dolną szczegółów jaśniej.

NAWIGOWAĆ:

Niezawodna nawigacja To Łatwy w użyciu

Bardzo dokładny, wbudowaną antenę GPS plus szczegółowej mapie USA z ponad 3000 jezior i rzek, a także kontury przybrzeżnych do 1000 ft. Karta micro SD może być również używany do wyświetlania Lake Insight i Nautic Insight HD i PRO kartografii, jak także Navionics Gold, HotMaps Premium, punktami aktywnymi rybackie PRO i Jeppesen C Max N Szerokie Mapa wykresy.

Stwórz własną mapę z rzeczywistych danych sonaru, że nagrania z serwisu internetowego Insight Genesis tworzenia map

Pozwala użytkownikom tworzyć własne niestandardowe rozdzielczości wysokiej konturu, twardość dno i mapy roślinności od zarejestrowanych dzienników sonaru.

ZDOMINOWAĆ:

Hak 9 Kolorowy wyświetlacz: Lowrance ekskluzywne, wysokiej rozdzielczości, 9-calowy, kolorowy wyświetlacz zapewnia doskonałą widoczność i oglądania szczegółów w każdych warunkach.

All New Page Selector: Łatwiejszy w użyciu system menu z szybkim dostępem do wszystkich funkcji za pomocą jednej operacji kciuka.

Wielu okno wyświetla: Wybierz z aż ośmiu zaprogramowanych układów stron, w tym do trzech paneli w trybie podzielonego ekranu, aby wyświetlić wykres, Broadband akustycznych i DownScan Imaging jednocześnie wszystko na jednym ekranie. Wielu Widok z okna mogą być dostępne podczas oglądania na żywo sonar i wykresów.

Obsługiwane przez Lowrance i program serwisowy Advantage ograniczoną roczną gwarancją.

Specificatons:

POKAZ:

Rozmiar wyświetlacza: 9W (228.60mm)

Rozdzielczość wyświetlacza: 800x480

Typ wyświetlacza: Pełna SolarMax Plus VGA TFT

Wyświetlacz Podświetlenie: LED (regulowane)

SONAR:

Sonar Częstotliwość: Mid / High CHIRP (83 / 200kHz) 455/800 kHz DownScan, Low / High CHIRP (50 / 200kHz)

Szerokopasmowy Moc: 500W RMS

Sonar DownScan Maksymalna głębokość: 455/800 kHz 300ft (91m)

Sonar Szerokopasmowy Max Głębokość: Low / High (50/200 kHz) przetwornik 2500ft (762m)

Sonar Szerokopasmowy Max Głębokość: Mid / High (83/200 kHz) przetwornik 1000ft (305m)

Sonar Alarmy Ryby, Płytki

Trackback: Tak

Odczyty temperatury: Tak

GPS / NAWIGACJA:

Rodzaj GPS: Wewnętrzna wysokiej czułości WAAS + EGNOS + MSAS

Waypointy: 3000

Trasy: 100

Trasy: 100 działek do 10000 punktów na szlaku

Alarmy GPS: kotwiczny, przybycia, offcourse

Mapowanie background: mapa bazowa referencyjna Świat mapę bazową i rozszerzone USA z ponad 3000 ulepszonych map jezior z konturem głębokości i linii brzegowej, a także szczegółowo nadmorskich kontury głębokości / szczegółowo miejscu brzegową i sondowań głębokości do 1000 ft / 305 m.

Opcje mapowania: Jezioro Insight i Nautic Insight PRO i HD, Navionics Złoto i HotMaps Premium, Hotspoty rybackie PRO i Jeppessen C Mapa Max N szerokości.

TECHNICZNE / ŚRODOWISKA:

Zasilanie: 17 VDC 10 (12V systemy)

Wodoodporny: Tak IPX7

NMEA 0183: Wyjście

Micro SD Card Slot: 1

Języki: 31

Szerokość: 11.06in (281mm)

Wysokość: 6.16in (157mm)

3.0in Głębokość (76.5mm)

PRZYCHODZI Z:

HDI SKIMMER XDCR 83/200 455 / 800KHZ: przetwornik HDI Skimmer 83/200/455 / 800kHz z wbudowanym w temp. W zestawie uchwyt montażowy i sprzętu. Długość kabla 6m (20ft)

Wymiana góry mocowanie: uchwyt do wymiany Skimmer i górnej części obudowy.

HDS 9 GEN2 TOUCH UCHWYT przegubu: HDS 9 GEN2 dotykowy kardanowe uchwyt i klamki

Bezpiecznik Bezpiecznik 1 3 bezpieczniki amp (zestaw 3)


Jeśli szukasz Lowrance Hook 9 Downscan, masz szczęście. W sklepie zeglarstwo-wedkarstwo znajdziesz najlepsze ceny, możesz mieć pewność, że znajdzie to w waveinn. Nie czekaj dłużej i złóż zamówienie produktów Elektronika . waveinn oferuje ekskluzywne produkty Urządzenia dla wielu aktywności. Urządzenia zaprojektowane są by odpowiedzieć twoim potrzebom i wymaganiom.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Lowrance Hook 9 Downscan

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Sonda

-

Witam, Sonda jest produkt?

Nasi eksperci odpowiadają

hi! obejmuje: 000-10976-001 przetwornika HDI skimmer Xdcr 83/200 455 / 800kHz Skimmer 83/200/455 HDI / 800kHz z wbudowanym temperatury. W zestawie uchwyt montażowy i sprzętu. długość kabla 6m (20ft) Dziękuję!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij