Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lowrance

Lowrance Link 5

Lowrance Link 5

Lowrance Link 5

  • Lowrance Link 5
  • Lowrance Link 5
  • Lowrance Link 5
  • Lowrance Link 5
  • Lowrance Link 5

Lowrance Link 5

Opis produktu Lowrance Link 5

System Link-5 VHF morskie jest kompaktowy i niedrogi z ultra wytrzymałej wodoszczelny (IPX7) podwozia.


Spełniają najnowsze międzynarodowe standardy zgodności, Link-5 zapewnia najwyższą niezawodność i wydajność, na niezrównaną bezpieczeństwa i komunikacji on-the-Water, w dowolnym miejscu na świecie.


Link-5 oferuje mikrofon najlepiej w swojej klasie z sześcioma przyciskami szybkiego dostępu do prostego i niezawodnego działania steru, a także wbudowany głośnik, który zapewnia czysty dźwięk, który jest łatwy do usłyszeć - nawet z hałasem otoczenia zazwyczaj związane z żeglugą. Posiada również pokrywę formowania gumy łatwy uchwyt dla bezpiecznego utrzymywania i eksploatacji.


Bezpieczeństwo jest zawsze problemem, Lowrance zaprojektowany link-5 do jasnej i prostej operacji Klasa D DSC. Link-5 wyposażony jest w wydajny, bardzo duże interfejs pokrętło do zmiany kanału, łatwe menu nawigacji i kontroli ustawień.


Czytelny wyświetlacz z danych GPS lat / lon jest prezentowany na 1 x 1,8 w (2,6 x 4,6 cm) wyświetlacz LCD z regulowanym podświetleniem. Dostarczanie wszystkich USA, Kanady i międzynarodowe kanały morskie, system zapewnia łatwy dostęp do wszystkich funkcji DSC.


Lowrance Link-5 wyposażony jest w bardzo duży kanał 16 klucz, dedykowane pokrętła głośności i blokady szumów, klucze pogodowych, różne tryby, dwóch lub TriWatch lokalne i odległe funkcje i trzy programowalne przez użytkownika ("Ulubione") kanałów.


Wyposażony w zachowanie pamięci, Radio loguje się do 10 połączeń alarmowych i 20 pojedynczych zaproszeń DSC. DSC m.in. przyciski sterujące (priorytet) 16/9, WX, 3CH / + / - do szybkiego zmiany kanału, ZAPROSZENIE, EXIT, skanowanie i MENU.


Dodatkowe elementy systemu to obrotowy regulator głośności z Power on / off, priorytetowych wszystkich kanałów i kanałów pamięci skanów, 20 programowalnych przez użytkownika nazw z MMSI, 10 kanałów pogodowych z wpisu 1050 Hz ton i drugiego odbiornika dla przychodzących wiadomości DSC na kanale 70.


Oferując selekcji 25/1-watt moc nadawania i NMEA 0183 kompatybilność, Link-5 zawiera zestaw natynkowa, przewody do 4-watowe głośniki zewnętrzne, połączenia PL259 dla opcjonalnych anten 2,4 m i 1 m z włókna szklanego.


Ze stali nierdzewnej i nylonu mocowania anteny dostępne są Lowrance, zbyt.Cechy:


- Zgodny z klasy D DSC transceiver dedykowanym


- Do wyboru moc nadawania 25 W / 1 W trybie oszczędzania energii


- Najwyższa jakość łatwy chwyt gumy pięść mikrofon z głośnikiem


- XL kanału 16/9 klucz i pokrętło


- Szybki dostęp do "ulubionych" kanał


- Dedykowane pokrętło głośności i blokady szumów


- alarmy pogodowe NOAADane techniczne:


- Rozdzielczość wyświetlacza: 4 linie x 12 znaków alfa / numerycznej z ikon niestandardowych (wys. x szer.)


- Typ wyświetlacza: FSTN LCD kapilarny


- Wyświetlacz: Podświetlenie: Tak, LED


Komunikacja


- Nadajnik Moc wyjściowa: 25 W / 1 W


Odkryj Lowrance Link 5 w najlepszej cenie. Odwiedź waveinn, twój sklep online, gdzie kupisz sprzęt zeglarstwo-wedkarstwo i uzyskasz rabaty bez wychodzenia z domu. Bezpieczne płatności i śledzenie wysyłki gwarantowane! Zamów Lowrance Link 5 już teraz i uzupełnij swój sprzęt. Ciesz się sportem na co dzień w pełni!

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Attenna radio łącza lowrance 5

-

Czy attenna włączone

Nasi eksperci odpowiadają

Witaj! Nie, nie ujęte ... kompatybilne z nich mogą być:
https://www.waveinn.com/nautical-fishing/simrad-stainless-steel-masthead-whip/560565/p
https://www.waveinn.com/nautical-fishing/simrad-stainless-steel-masthead-whip/560459/p
Dzięki!

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności