Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lowrance

Lowrance Structurescan 3D

  • Lowrance Structurescan 3D
  • Lowrance Structurescan 3D

Lowrance Structurescan 3D

Opis produktu Lowrance Structurescan 3D

LOWRANCE 000 12397 001 STRUKTURA LOWRANCE SCAN 3D

Wszystkie nowe trójwymiarowe widoki, ulepszone DownScan Imaging and StructureScan HD Kontury pod powierzchnią wody są pokazane? do 600 portów na nogi i prawą burtę? z niezwykle szczegółowych, wysokiej rozdzielczości poglądów. StructureScan 3D zapewnia wiele widoków, w tym dwuwymiarowe DownScan Imaging and StructureScan HD oraz nowych, realistycznych trójwymiarowych widoków.

Możliwej ostrości Sidescan poglądy Konstrukcja przetwornika StructureScan 3D został wzbogacony o zwiększonej liczby czujników do większej wydajności obrazowania.

Pełna kontrola podwodnych widoków przy użyciu gotowych wirtualnego punktu widzenia prostym lub ScanTrack PanTilt obrócić tryb sterowania, można dostosować widok i perspektywę pod łodzią. Połącz niestandardowy HD i 3D, aby zwiększyć swoją wiedzę o tym, jak odnoszą się do pokrycia ryby i efektywniej szukać obszarów rybackich.

Wiodącym odniesienia krawędzi skanowania natychmiast pokazuje obszar pokrycia wiodąca krawędź zapewnia graficzną ilustrację wiązek sonarowych, gdyż krzyżują się z konturów dna. Ostatnio skanowany obszar jest reprezentowany przez czerwone wentylatora kształcie markerów bezpośrednio pod łodzią. Krawędź natarcia zawiera również skalę głębokości, który pokazuje bardziej szczegółowo głębokości jak powiększanie, co daje lepsze poczucie głębokości docelowej.

SelectScan identyfikacji celów sprawia wykrywanie ryb łatwiejsze Automatycznie odcienie ryby trzyma pokrywę i zawieszonych cele w kolorze, który kontrastuje wybraną paletę kolorów, dzięki czemu identyfikacja docelowego szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Pionowe Enhancement sprawia nawet najmniejsze głębokość zmienia się bardziej widoczne Funkcja ta jest wybierana przez użytkownika skali, która ma zastosowanie do pionowych ekranowej nacisk kropli i istotnych zmian konturu głębokość, dzięki czemu łatwiej je zidentyfikować w stosunku do otaczającego terenu podwodnego.

3D Waypoint Nakładka tworzy wirtualne boje ponowne obszarów rybackich, struktury i innych podwodnych możliwości jest łatwe dzięki funkcji Waypoint Nakładka. Za pomocą klawiatury punktu drogi, aby zapisać waypoint w miejscu łodzi, lub przejść do trybu kursora i zapisać waypoint nad konkretnymi celami, baitfish lub pokrywie.

Ekspansja Extra Ethernet Moduł StructureScan 3D obsługuje połączenia do trzech urządzeń sieciowych.

StructureScan 3D Sidescan obrazowania odsłania podwodny terenu oraz strukturę gospodarstwa rybnego, aby utworzyć bardzo szeroki, 180 stopni, trójwymiarowy widok spod łodzi. Wyłączne trójwymiarowe widoki mogą być wyświetlane tylko na Lowrance HDS Gen3 echosondy / ploterów, Simrad NSS EVO2 i NSO evo2 systemów nawigacyjnych. Ten wyjątkowy, prawdziwy widok tolife osiągany jest za pomocą jednego SKU, która zawiera nowy przetwornik Sidescan 3D Skimmer oraz moduł StructureScan 3D.

specyfikacje

StructureScan

Wyjścia RMS moc 500W

Maksymalny zasięg boczny 300ft każda strona

Max dół Zakres 300ft

Częstotliwość 455 i 800kHz

Cip i pojedyncze Sonar Częstotliwość

Wyjścia RMS moc 250W

maksymalna głębokość 3500 ft Transdcuer Dependent

cip częstotliwości 60kHz 40, 85, 130 210kHz 145kHz

Wąskie pasmo częstotliwości 50 kHz / 83kHz / 200kHz

Znajomości

Thernet 3 porty

Zasilanie złącze zasilania 4 pin

Przetwornik Port 1 Blue 7 pinowe sonar dla cip i transdcuers wąskopasmowych

Przetwornik Port 2 czarne złącza 9 pin do użytku z StructureScan HD i transdcuers Spotlight

Napięcie wejściowe 12 / 24VDC

Wymiary 2,2 "H x 7.1" W

Co jest w pudełku:

StructureScan Moduł 3D

Kabel zasilający

Kabel Ethernet 15


Kochasz zeglarstwo-wedkarstwo? Kupuj Lowrance Structurescan 3D i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Lowrance. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Elektronika we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania zeglarstwo-wedkarstwo, modele Przetworniki zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Lowrance Structurescan 3D

Moca
Instaalcja

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

-

Lowrance StructureScan 3D współpracuje z powszechnie strukturecanner do HDS7 Gen3 z Lowrance

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij