Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lowrance

Lowrance StructureScan HD Plastic

Lowrance StructureScan HD Plastic

  • Lowrance StructureScan HD Plastic
  • Lowrance StructureScan HD Plastic
  • Lowrance StructureScan HD Plastic

Lowrance StructureScan HD Plastic

Opis produktu Lowrance StructureScan HD Plastic

Praca z Lowrance HDS ® Gen2 i HDS ® wyświetlaczy wielofunkcyjnych - nowy sonar StructureScan System ® HD zapewnia większą rozdzielczość obrazu oraz szerszy zasięg dla zaawansowanych podwodnych zdjęć.


Łączność


- Łatwo sieci przez Ethernet z maksymalnie trzech wyświetlaczy dla echosondy HDS obrazowania i udostępniania punktu.


- Funkcje dedykowanego tablicę przetwornika z innowacji Lowrance w dół patrząc obrazowania dla najczystszych, obraz najprawdziwszej możliwe.


- Plug-and-play moduł przetwarzania wydajność zapewnia największą moc w fishfinding obrazowania.


- Działa osobno i wspólnie z wbudowanym ™ Broadband Sounder wyświetlaczy HDS i przetworników istniejących.


- Oferuje wyjątkową cechę ™ TrackBack do jednoczesnego scroll-back z sonaru i plotera "Historia", aby ustawić punkty, i dzielić się nimi w sieci


- Wiele opcji w przetwornika obrazowego montażu lokalizacje.


W pełni wodoodporny, plug-and-play, moduł procesora


StructureScan ® HD pełni wodoodporny moduł łączy się z 10-17 VDC zasilania i poprzez prosty plug-and-play, kable Ethernet, sieci do trzech wyświetlaczy HDS obrazowaniem sonaru do oglądania z niezależną kontrolą. Albo, łatwo sieć z innymi HDS dodatkowymi opcjami, takimi jak Lowrance Broadband Radar ™ lub LWX-1 Sirius ® Pogoda satelitarnej i anteny radiowej.


Nowa, wzmocniona przetwornik obrazu.


Niski profil, low-drag konstrukcja z wbudowanym czujnikiem temperatury wody, wykonane dla wielu miejsc montażowych - rygiel, krok pawęży lub jackplate. Do rygli, jest tam nierdzewnej stali uchwyt mocujący z funkcją kick-up dla strajków zagrożeń wodnych. Uszkodzić uchwyt i po prostu zastąpić go (nie cały przetwornik) niedrogo.


StructureScan ® HD thru-hull Opcje przetwornika znajdują się dwa projekty z tworzywa sztucznego lub z brązu - w tym podwójnym thru-kadłuba Zestaw przetworników dla łodzi o wysokich kadłubów podoblenia.Cechy:


- Doświadczenie Lowrance ® StructureScan HD sonaru system obrazowania: następna generacja światów tylko trzy kanały obrazu sonar z widokiem obraz idealny. Jego pakowane z najlepszych w swojej klasie funkcji, które współpracują ze sobą, aby dostarczyć prawdziwie bezkompromisowa photo-jak obrazy podwodnego świata.


Szerszy zakres SideScan Imaging


- Crisp side-viewing szczegół, z rozszerzonym 600 ft/183 side-to-side m zasięgu, zapewnia szerszy skanowania, co pozwala zaoszczędzić czas w poszukiwaniu produktywnych miejsc. Ujawnia celów na dalej odległościach, a także z większą rozdzielczością - konstrukcja, ryb gry i rybki podobne. Niezwykła wydajność płytkowodny jak nikt inny.


Większa rozdzielczość -


Higher-Res DownScan Imaging ™


- Nasz oddany brzmiące koncentruje pionowo pod łodzią teraz zapewnia jeszcze wyższą definicję dalszego usunąć wszystkie zgadywanie w znalezieniu i oznaczania struktury, dziczyzny ryb, żywca i Termokliny.


Cała Picture


- Super wygodne opcje wyświetlania. Ciesz się pełne, szczegółowe, panoramiczne monitory o wyłącznej podwodnej Lowrance DownScan Imaging, oraz SideScan brzmiącym, dla pełnego obrazu struktury i ryb, z bardziej szczegółowo i zasięg szerszy.


StructureMap ™ Imaging - HDS ® Gen2


- HDS ® Gen2 umożliwia nowy StructureMap ™ opcji za fantastyczną świadomość pozycyjnym o gdzie i jak wielkie cele i struktury znajdują się w stosunku do tego, w łodzi.


- Stwórz View - Z StructureScan ® HD i StructureMap ™ cechę HDS ® Gen2, wędkarzy i żeglarzy cieszyć w czasie rzeczywistym widok obrazów wysokiej rozdzielczości podwodne struktury, ryb i izobat nakładek na mapie.


- Save Your View - zapisanego trybu nowej StructureMap ™ cechą Gen2 z HDS ® StructureScan ® HD pozwala wędkarzy i żeglarzy nakładka mapy o wysokiej rozdzielczości obrazowania podwodnego utworzonego z dzienników StructureScan sonarowych, co daje pełną i szczegółową podwodne widoki wszystko wokół łodzi.


Broadband Sounder ™


- Zaawansowane, wielokrotnie nagradzany HDS technologia sonar cyfrowy łączy z sondowania StructureScan ® HD na zupełnie nowej, widzenia połączonej szczegółów konstrukcji i ryby to jest to łatwiejsze do interpretacji.


Szczegółowe wskazówki nawigacyjne


- HDS z wbudowanym Insight USA ™, jezioro lub Nautic Insight HD lub Insight Pro ™ lub dowolnego kompatybilnego opcji high-detail map, plus obrazowania StructureScan ® HD prezentuje najlepszą łącznie na-wodzie obrazu w celu zwiększenia sukcesu odkrycie, powyżej i pod powierzchnią. Navionics ® Platinum + wykresy stosowane w przykładach podanych w treści społeczności użytkowników i nakładek na zdjęcia w trybie 3D z StructureMap ™ i StructureScan ® widokiem HD.


Narzędzia synchroniczne Trackback ™


- Jednoczesne scroll-back we wszystkich obrazowania, sonarów i ploter wyświetlaczy historii jest czas i oszczędzania paliwa sposobem, aby ponownie pokryte wodą i łatwo ustawić mapach. Kiedy w sieci z innymi wyświetlaczami HDS, mapach przedstawione są automatycznie wysłane do wszystkich jednostek wyświetlania.


Incredible Advantage ™ Overlay DownScan


- Ekskluzywne nakładki technologii DownScan Imaging ™ Broadband Sounder ™ na wyświetlaczu sonar na jednym widoku, który oddziela i wyraźnie eksponuje cele ryb z otaczających struktur. Przejrzystość Overlay i palety kolorów w pełni regulowane.


Multi-okno wyświetla


- Niezależne dwa widoki opcji nakładki, takich jak StructureMap ™, 4G Broadband Radar ™, Sirius ® pogoda, SonicHub ® audio system rozrywki i więcej.Dane techniczne:


Przegląd


- Zasilanie: 12 VDC


- Moc transmisji: Max RMS: 500W, Peak-to-Peak: 4000 W


- Długość przewodu: 20 ft / 6 m


- Trandsucer Częstotliwości: Mejoradas 455 kHz i 800 kHz


Moc


- Pobór mocy: Max: 0,75, typowo: 0,60, Maks: 4.7A pk


- Zasilanie (Napięcie): 12 VDC


- Napięcie wejściowe: 10 V - 17 VDC


- Złącza sieciowe


- Złącza: Ethernet


Sonar


- Echosonda Częstotliwości: Mejoradas 455 kHz i 800 kHz


- Moc echosondy Max RMS: 500W, Peak-to-Peak: 4000 W


SideScan Imaging:


- Zakres pracy: 600 ft./183 m


Max Speed:


- Dolny Track: 35 mph/56 h


- Jako obiektów: h 15 mph/24


- Optymalne obrazowanie: 2-8 mph/3-13 h


- DownScan Imaging ™:


- Głębokość maksymalna: 300 ft / 92 m


Max Speed:


- Dolny Track: 55 mph/88 h


- Optymalne obrazowanie: 2-8 mph/3-13 h


Jeśli szukasz Lowrance StructureScan HD Plastic, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. waveinn posiada ten i inne produkty zeglarstwo-wedkarstwo, których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem Przetworniki , znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Lowrance StructureScan HD Plastic

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności