Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Navionics

Navionics Gold Small Golfe du Lion

Navionics Gold Small Golfe du Lion

  • Navionics Gold Small Golfe du Lion
  • Navionics Gold Small Golfe du Lion
  • Navionics Gold Small Golfe du Lion

Navionics Gold Small Golfe du Lion

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Navionics Gold Small Golfe du Lion

Navionics Gold to najpopularniejszy wykres z żeglarzy i rybaków na całym świecie, oferując największe obszary pokrycia wraz z absolutnie najlepszy szczegółach.

Wykres złota mogą bezproblemowo objąć cały kontynent, a jednocześnie móc przybliżyć się do rozdzielczości 1 m (3 stopy), z dużą ilością danych pochodzących z najlepszych dostępnych źródeł oraz z poszerzonym Navionics własnych badań i wspólnotowym zmian.

Funkcje obejmują wyraźne, łatwe w użyciu, znajomy papier jak wyświetlanie wszystkich szczegółach dostępne od najlepszych map morskich, a ponadto:

Pływy i prądy

plany portów

Bezpieczeństwo wyboru użytkownika konturu głębokość

usługi morskie z numerami telefonów

pomoce nawigacyjne z XPlain

obszary bagienne


Navionics Gold Small Golfe du Lion jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie zeglarstwo-wedkarstwo znajdziesz Navionics Gold Small Golfe du Lion i powiązane produkty. Nasza gama produktów Kartografia została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Navionics Gold Small Golfe du Lion

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności