Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Navionics

Navionics Gold Small North Portugal

  • Navionics Gold Small North Portugal
  • Navionics Gold Small North Portugal
  • Navionics Gold Small North Portugal

Navionics Gold Small North Portugal

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Navionics Gold Small North Portugal

Navionics Gold to najbardziej popularny schemat z żeglarzy i rybaków na całym świecie, oferując największe obszary pokrycia wraz z absolutnie najlepszą szczegółowo.


Złoty może bezproblemowo wykres obejmuje cały kontynent, a jednocześnie być w stanie przybliżyć się do rozdzielczości 1 m (3 stopy), z dużą ilością danych pochodzących z najlepszych dostępnych źródeł i poszerzonym o Navionics własnych badań i wspólnotowym zmiany.


Funkcje obejmują jasny, łatwy w użyciu, znane papier jak wyświetlanie wszystkich szczegółów dostępne od najlepszych map morskich, a ponadto:


Pływy i prądy

Plany portów

Bezpieczeństwo wybór użytkownika kontur głębokość

Usługi morskie z numerami telefonów

Pomoce nawigacyjne z XPlain

Obszary bagienne


Interesuje Cię Navionics Gold Small North Portugal? Nie czekaj dłużej, kupuj ten produkt w najlepszej cenie i zawsze z bezpieczeństwem, które oferujemy w waveinn. Tutaj można znaleźć wszystkie informacje na temat Navionics Gold Small North Portugal. Navionics jest jedną z najlepszych marek zeglarstwo-wedkarstwo, projektującą produkty dla Elektronika , dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Navionics Gold Small North Portugal

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij