Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Navionics

Navionics Gold XL9 Skagerrak Kattegat

  • Navionics Gold XL9 Skagerrak Kattegat
  • Navionics Gold XL9 Skagerrak Kattegat
  • Navionics Gold XL9 Skagerrak Kattegat

Navionics Gold XL9 Skagerrak Kattegat

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Navionics Gold XL9 Skagerrak Kattegat

Navionics Gold to najpopularniejszy wykres z żeglarzy i rybaków na całym świecie, oferując największe obszary pokrycia wraz z absolutnie najlepszy szczegółach.

Wykres złota mogą bezproblemowo objąć cały kontynent, a jednocześnie móc przybliżyć się do rozdzielczości 1 m (3 stopy), z dużą ilością danych pochodzących z najlepszych dostępnych źródeł oraz z poszerzonym Navionics własnych badań i wspólnotowym zmian.

Funkcje obejmują wyraźne, łatwe w użyciu, znajomy papier jak wyświetlanie wszystkich szczegółach dostępne od najlepszych map morskich, a ponadto:

Pływy i prądy

plany portów

Bezpieczeństwo wyboru użytkownika konturu głębokość

usługi morskie z numerami telefonów

pomoce nawigacyjne z XPlain

obszary bagienne


Kupuj teraz Navionics Gold XL9 Skagerrak Kattegat za jedyne 229.95 $. Od Navionics, Navionics Gold XL9 Skagerrak Kattegat jest dostępny w wielu rozmiarach i kolorach, w komplecie ze wszystkim co potrzebne. Na waveinn, możemy zaoferować najlepszą cenę ulubionych produktów zeglarstwo-wedkarstwo. Zobacz pełną gamę Kartografia w naszym Elektronika dziale.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Navionics Gold XL9 Skagerrak Kattegat

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności