Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Navionics

Navionics Navionics+ Small Vdsk Lower Don

  • Navionics Navionics+ Small Vdsk Lower Don
  • Navionics Navionics+ Small Vdsk Lower Don

Navionics Navionics+ Small Vdsk Lower Don

Opis produktu Navionics Navionics+ Small Vdsk Lower Don

Navionics + Mały, nowa karta już dostępna do plotera, zapewnia wielką wartość Navionics + w mniejszych regionach!

Ten produkt zastępuje Złoty mała karta: to daje te same znajome obszary pokrycia i dodatkowo SonarChart, na batymetrii mapę 0,5 m HD, który odzwierciedla coraz zmieniających się warunków. SonarChart jest stale udoskonalane z dzienników sonarowych z Navionics Wspólnoty można także rozszerzyć ją w razie potrzeby.

Navionics + Małe jest nasz nowy produkt do pobrania. Trzeba ją nabyć w sklepie, a potem po prostu wybrać swój zasięg z wielu Navionics + małych regionach dostępne.


Myślisz o zakupie Navionics Navionics+ Small Vdsk Lower Don? Jest to jeden z top produktów waveinn, sklepu online zeglarstwo-wedkarstwo. Cena 145.95 $, jest limitowana! W waveinn można korzystać z największych zalet i znaleźć produkty od Navionics w super cenie. Wszystkie nasze produkty zeglarstwo-wedkarstwo posiadają gwarancję producenta.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Navionics Navionics+ Small Vdsk Lower Don

Format karty
Obszar geograficzny

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij