Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Navionics

Navionics Navionics+ Xl9 China Sea and Japan 35XG

Navionics Navionics+ Xl9 China Sea and Japan 35XG

  • Navionics Navionics+ Xl9 China Sea and Japan 35XG
  • Navionics Navionics+ Xl9 China Sea and Japan 35XG
  • Navionics Navionics+ Xl9 China Sea and Japan 35XG

Navionics Navionics+ Xl9 China Sea and Japan 35XG

Opis produktu Navionics Navionics+ Xl9 China Sea and Japan 35XG

Cechy:

Max szczegółowe wykresy dla cruising, wędkowania i żeglowania!

Obejmuje obszary morskie i rosnącą listę jezior!

Nautical Chart, SonarChart? oraz wspólnotowe Edits

Codzienne aktualizacje przez okres jednego roku

Wartość przytłaczająca:

Max szczegółowe wykresy dla cruising, wędkowania i żeglowania! 1 otrzymasz stóp / 0,5 m kontury HD dla obszarów morskich i jezior wszystko na jedną kartę. Ponad 18.000 jezior w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, o tysiące innych krajach na całym świecie!

Szczegółowe wykresy i więcej !:

Żeglarskie Wykres przedstawia wykres solidne źródło zaufane przez żeglarzy na całym świecie. SonarChart? jest bathymetry map HD, który odzwierciedla coraz zmieniających się warunków. Należąc do społeczności są zlokalizowane dane wykresu wniesione przez Navionics Wspólnoty.

1 ft / 0,5 m HD bathymetry:

Przysługuje wyłączne SonarChart? Warstwa o maksymalnie 1 stóp / 0,5 m konturów. Prześlij swoje dzienniki sonaru do budowania jeszcze lepszych lokalnych wykresy dla danego obszaru. Można to zrobić z plotera lub użyć urządzenia przenośnego podłączonego bezprzewodowo do sygnalizatora z SonarChart? Relacja na żywo.

Codzienne aktualizacje:

wykresy Navionics są na bieżąco z około 2000 edycji dziennie. Zobacz, jakie to proste, aby pobrać najnowszą treść i bezpłatne aktualizacje dobę przez okres jednego roku. You? Ll uzyskać oficjalne informacje wykresu uzupełnione wkładów z innymi żeglarzy w SonarChart i wspólnotowych zmian.

Zapisz używając innej karty:

Jeśli posiadasz kartę wykres z Navionics lub innego producenta, należy zwrócić się do sprzedawcy po Aktualizacje Navionics. Dostaniesz naszych najbardziej aktualnych map i wszystkie wartości Navionics + w bardzo niskiej cenie.

Ploter Sync:

Jeśli jesteś właścicielem wybrać ploterów Raymarine Wi Fi, można aktywować Navionics + kartę, tras przesyłowych oraz markery i przesłać sonaru dzienników bezpośrednio z łodzi! Pobierz nowe obszary pokrycia oraz aktualizacje karty bezprzewodowo poprzez podłączenie telefonu iPhone, iPad lub Android z aplikacją Navionics Żeglarstwo do plotera.

autoroutingu !:

Autoroutingu jest dostępna za pomocą wykresów Navionics w kompatybilnych ploterach firmy B & G, Lowrance, Simrad i Raymarine w wielu rejonach świata. Wygodny i łatwy w użyciu narzędzie.

Nowa stacja dokująca do dokowania autoroutingu, teraz dostępny z Raymaririne urządzeń wielofunkcyjnych oferuje unikalne przełom w nawigacji łodzi, gdyż szybko tworzy szczegółowe trasy z prawdziwego punktu początkowego do prawdziwego punktu końcowego, nawet przez wąskie przejścia i kanałów, gdzie oni są? Re najbardziej potrzebne, za pomocą zaawansowane algorytmy.

Raymarine Zaawansowane funkcje:

Jeśli jesteś właścicielem kompatybilnego Raymarine MFD i aktualizację oprogramowania R17, można użyć Navionics + kartę, aby uzyskać dostęp do zaawansowanych funkcji zaawansowanych: Dock do dokowania autoroutingu, SonarChart? Na żywo na wyświetlaczu plotera i zaawansowane Mapa Opcje.

Dane techniczne:

Wydajność: XL9


W sklepie waveinn z zeglarstwo-wedkarstwo znajdziesz Navionics Navionics+ Xl9 China Sea and Japan 35XG w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Navionics Navionics+ Xl9 China Sea and Japan 35XG, m.in. z kategorii Elektronika od swojego sklepu zeglarstwo-wedkarstwo online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów zeglarstwo-wedkarstwo na temat sprzętu, a także opinie o Navionics Navionics+ Xl9 China Sea and Japan 35XG.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Navionics Navionics+ Xl9 China Sea and Japan 35XG

Format karty
Rozmiar mapy
Obszar geograficzny

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności