Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Navionics

Navionics Platinum+ XL Adriatic

Navionics Platinum+ XL Adriatic

  • Navionics Platinum+ XL Adriatic
  • Navionics Platinum+ XL Adriatic
  • Navionics Platinum+ XL Adriatic

Navionics Platinum+ XL Adriatic

Opis produktu Navionics Platinum+ XL Adriatic

Platinum +

Wielowymiarowe map morskich mieć doświadczenie łodzi do Shole nowy poziom.


Wyjątkowe cechy:

Platinum + oferuje wszystkie funkcje złoto oraz: 3D i nakładek, Panoramiczny Satellite Port Obrazki, dynamiczne Tides & prądów i wiele więcej!


SonarCharts:

Ciesz się nową ekskluzywną warstwę wysokiej rozdzielczości i przesłać logi sonaru do budowania jeszcze lepszych lokalnych wykresy dla twojej okolicy.


Navionics Platinum + kartografia, rozmiar XL:

Oferuje on szereg informacji, które wykraczają poza najlepszych dostępnych map nawigacyjnych, takich jak zdjęć panoramicznych, 2D / 3D poglądów z nakładki, obrazów satelitarnych nadmorskich praktycznych przewodników i książek, POI itp


Navionics Platinum+ XL Adriatic ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Navionics Platinum+ XL Adriatic zakupionego w waveinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym zeglarstwo-wedkarstwo można odkryć pełną gamę produktów Navionics i dokonać zakupu produktów zeglarstwo-wedkarstwo zawsze w najlepszej cenie.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Navionics Platinum+ XL Adriatic

Format karty
Rozmiar mapy
Obszar geograficzny

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności