Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Navionics

Navionics Platinum+ XL Bay of Biscay

Navionics Platinum+ XL Bay of Biscay

  • Navionics Platinum+ XL Bay of Biscay
  • Navionics Platinum+ XL Bay of Biscay
  • Navionics Platinum+ XL Bay of Biscay

Navionics Platinum+ XL Bay of Biscay

Opis produktu Navionics Platinum+ XL Bay of Biscay

Platinum +

Wielowymiarowe wykresy morskie wziąć doświadczenie łodzi do Shole nowy poziom.

Wyjątkowe funkcje:

Platinum + oferuje wszystkie funkcje złoto Plus: 3D i satelitarnych nakładkę, panoramiczny Port Obrazki, dynamiczne Tides & prądów i wiele więcej!

SonarCharts:

Ciesz się nową ekskluzywną warstwę o wysokiej rozdzielczości i przesyłać swoje dzienniki sonaru do budowania jeszcze lepszych lokalnych wykresy dla danego obszaru.

Navionics Platinum + kartografia, rozmiar XL:

Oferuje on szereg informacji, które wykraczają poza najlepszych dostępnych map nawigacyjnych, takich jak zdjęć panoramicznych, 2D / 3D poglądów ze zdjęć satelitarnych, nakładki przybrzeżnych praktycznych przewodników i książek, POI itp


Chcesz poznać, inne powiązane produkty zeglarstwo-wedkarstwo od Navionics? W waveinn, kupisz potrzebny sprzęt Kartografia , dzięki czemu możesz uprawiać sport bez komplikacji. Navionics Platinum+ XL Bay of Biscay jest w najlepszej cenie w naszym magazynie! Skorzystaj z naszego bezpiecznego systemu płatności online i wysokiej jakości usługi posprzedażowej.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Navionics Platinum+ XL Bay of Biscay

Format karty
Rozmiar mapy
Obszar geograficzny

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności