Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Navionics

Navionics Platinum+ XL Europe Mediterranean South West

Navionics Platinum+ XL Europe Mediterranean South West

  • Navionics Platinum+ XL Europe Mediterranean South West
  • Navionics Platinum+ XL Europe Mediterranean South West
  • Navionics Platinum+ XL Europe Mediterranean South West

Navionics Platinum+ XL Europe Mediterranean South West

Opis produktu Navionics Platinum+ XL Europe Mediterranean South West

Tabela Navionics Platinum z rozmiaru XL i okolicy 5P158XL (z Vigo do Brest, Francja) w karcie MicroSD jest podstawowym narzędziem do nawigacji. Rozmiar XL jest przeznaczony dla żeglarzy, którzy nie chcą się oddalić poza jego portu macierzystego, jak dodaje się do wszystkich cech opcja Platinum, ale na mniejszym obszarze.


Z serii Platinum doświadczenie żeglarskie będzie wyjątkowa, oferuje mapy z widoku 3D z wbudowanym obszarów warstwy i zdjęcia portów, które zapewnią perspektywy, która wykracza poza zwykłe dane techniczne tradycyjnych wykresów można wyświetlić porty, wejścia, a nawet morskich otaczającego topografia.


Z serii Navionics Platinum mogą również zobaczyć sombreimpresión z z fotografią satelitarną na wykresie w celu usunięcia wszelkich wątpliwości na temat pozycjonowania.


Navionics Platinum oferuje banku obrazu do 15.000 portów, w których użyteczne informacje wyświetla usługi informacyjne, numery telefonów i ciekawostki.


Zawiera także informacje na temat pływów oraz prądów z dynamicznych wskaźników graficznych, szybkości, kierunku ścieżki przepływu i automatycznie georeferencyjnej (tylko w języku angielskim).


Inna opcja dostępna z Navionics Platinum + Freshtest jest bezpłatna danych online, które aktualizuje wykres z ponad 1000 codzienne aktualizacje.


Sonarcharts także warstwa wysokiej rozdzielczości batrimetría pomaga zlokalizować obszary połowowe i sprawdzić szczegóły dnie morskim.


Obszar pokrycia obejmuje 5P158XL: Vigo, Belle-Ile, Nantes, I dOléron, La Rochelle, Bordeaux, Arcachon, Bermeo, Santander, Gijon, C. Ortegal, La Coruña, Rianjo.


Platinum + jest kompatybilny z Raymarine, Lowrance, Humminbird, SIMRAD, geonav, Northstar.


Dodatkowo, Navionics Platinum+ XL Europe Mediterranean South West w kategorii Elektronika z naszego sklepu online zeglarstwo-wedkarstwo, znajdziesz inne powiązane produkty Kartografia . Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Navionics, w waveinn, znajdziesz produkty zeglarstwo-wedkarstwo, które również Cię zainteresują. Navionics koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia zeglarstwo-wedkarstwo zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Navionics Platinum+ XL Europe Mediterranean South West

Format karty
Rozmiar mapy
Obszar geograficzny
Obszar geograficzny

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności