Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Navionics

Navionics Platinum+ XL3 Mediterranean West

Navionics Platinum+ XL3 Mediterranean West

  • Navionics Platinum+ XL3 Mediterranean West
  • Navionics Platinum+ XL3 Mediterranean West

Navionics Platinum+ XL3 Mediterranean West

Opis produktu Navionics Platinum+ XL3 Mediterranean West

Platinum +

Wielowymiarowe map morskich mieć doświadczenie łodzi do Shole nowy poziom.


Wyjątkowe cechy:

Platinum + oferuje wszystkie funkcje złoto oraz: 3D i nakładek, Panoramiczny Satellite Port Obrazki, dynamiczne Tides & prądów i wiele więcej!


SonarCharts:

Ciesz się nową ekskluzywną warstwę wysokiej rozdzielczości i przesłać logi sonaru do budowania jeszcze lepszych lokalnych wykresy dla twojej okolicy.


Navionics Platinum + kartografia, rozmiar XL:

Oferuje on szereg informacji, które wykraczają poza najlepszych dostępnych map nawigacyjnych, takich jak zdjęć panoramicznych, 2D / 3D poglądów z nakładki, obrazów satelitarnych nadmorskich praktycznych przewodników i książek, POI itp


Czy szukasz produktów marki Navionics? Na waveinn, w sklepie online , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów , m.in Navionics Platinum+ XL3 Mediterranean West. W tym momencie Navionics Platinum+ XL3 Mediterranean West jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Navionics Platinum+ XL3 Mediterranean West

Format karty
Rozmiar mapy
Obszar geograficzny
Obszar geograficzny

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności