Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oakley

Oakley Flak 2.0 XL

Oakley Flak 2.0 XL

Oakley Flak 2.0 XL

Oakley Flak 2.0 XL

Oakley Flak 2.0 XL

Oakley Flak 2.0 XL

  • Oakley Flak 2.0 XL
  • Oakley Flak 2.0 XL
  • Oakley Flak 2.0 XL
  • Oakley Flak 2.0 XL
  • Oakley Flak 2.0 XL
  • Oakley Flak 2.0 XL
  • Oakley Flak 2.0 XL
  • Oakley Flak 2.0 XL

Oakley Flak 2.0 XL

Opis produktu Oakley Flak 2.0 XL

Technika Oakley podejmuje działania na wyższy poziom i przynosi styl na przejażdżkę. Flak 2.0 oferuje standardową ramkę size z zwiększenie obecności obiektywu, a każdy milimetr obiektyw jest zoptymalizowany z High Definition Optics® w skalistej trwały jeszcze lekkiej konstrukcji. Zaprojektowany, aby przesunąć swoje granice z opatentowanym XYZ Optics® dla brzytwa ostry jasności i bezpiecznego uścisku Unobtanium®

Cechy:

Kliknij tutaj, aby odkrywać Flak 2.0

PRIZM ™ to rewolucyjna technologia soczewek, które dostraja wizję konkretnych sportów i środowisk. Zobacz, co tracisz. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Prizm Lens Technology.

Wersja XL oferuje zwiększenie obecności obiektywu i specjalistycznej krzywizny obiektywu do ochrony przed słońcem, wiatrem i wpływu

Unobtanium® Nasza Oferta i noski utrzymać szklanki w miejscu, zwiększając przyczepność mimo potu

Opatentowany High Definition Optics® (HDO®) zapewnia doskonałą jakość optyczną i ostrość widzenia pod każdym kątem

Materiał odporny na stres Rama O Matter ™ jest jednocześnie lekka i trwała przez cały dzień komfortu i ochrony

technologie:

Prizm ™:

Prizm ™ to rewolucja w dziedzinie optyki obiektywu zbudowany na dekadach badań naukowych koloru. Soczewki Prizm ™ zapewniają wyjątkową kontrolę nad przepuszczalności światła skutkuje kolorów precyzyjnie dostrojone do maksymalizacji kontrastu i zwiększenia widoczności.

High Definition Optics®:

High Definition Optics® (HDO®) jest zbiorem opatentowanych technologii, które pozwolą Oakley Okulary spełniają lub przekraczają standardy testowania American National Standards Institute dla przejrzystości optycznej, wierności wizualnej i odporność na uderzenia.


Chcesz kupić Oakley Flak 2.0 XL? Nie musisz już szukać! waveinn oferuje szeroką gamę ekskluzywnych modeli Okulary przeciwsłoneczne. Odkryj nowe promocje na Odzież męska w waveinn. Przygotowane przez Oakley, produkty Okulary przeciwsłoneczne są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, a w komplecie jest wszystko, czego potrzebujesz.

Cechy Oakley Flak 2.0 XL

Rodzaj soczewki
Rodzaj produktu
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Bardzo szczęśliwy

-

Doskonały produkt i szybka dostawa, bardzo szczęśliwy, dzięki.

Oakley flak 2.0 xl

-

Świetnie wyglądający i bardzo lekki. Naprawdę jestem z nich zadowolony

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij