Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oakley

Oakley Flak 2.0 XL

Oakley Flak 2.0 XL

Oakley Flak 2.0 XL

Oakley Flak 2.0 XL

Oakley Flak 2.0 XL

Oakley Flak 2.0 XL

  • Oakley Flak 2.0 XL
  • Oakley Flak 2.0 XL
  • Oakley Flak 2.0 XL
  • Oakley Flak 2.0 XL
  • Oakley Flak 2.0 XL
  • Oakley Flak 2.0 XL
  • Oakley Flak 2.0 XL
  • Oakley Flak 2.0 XL

Oakley Flak 2.0 XL

Opis produktu Oakley Flak 2.0 XL

Inżynieria Oakley przenosi osiągi na wyższy poziom i wprowadza styl jazdy. Flak 2.0 oferuje standardową ramkę o zwiększonym pokryciu obiektywu, a każdy milimetr obiektywu jest zoptymalizowany za pomocą High Definition Optics® w wytrzymałej i lekkiej konstrukcji. Zaprojektowany, aby przekraczać granice dzięki opatentowanej technologii XYZ Optics® zapewniającej wyraźną jak brzytwa czystość i pewny chwyt Unobtanium®

Technologia:

SOCZEWKI PRIZM ™:

Prizm ™ to rewolucja w optyce optyki zbudowana na dekadach badań nad kolorystyką. Soczewki Prizm ™ zapewniają niespotykaną dotąd kontrolę nad transmisją światła, dzięki czemu kolory są precyzyjnie dostrojone, aby zmaksymalizować kontrast i poprawić widoczność.

SOCZEWKI POLIGRAFICZNE PRIZM ™:

Prizm ™ Polarized cechuje się maksymalnym kontrastem i lepszą widocznością Prizm ™ z zaletami filtrowania olśnień Oakley HDPolarized.

SOCZEWKI FOTOCHROMICZNE:

Opcja premium dla wybranych projektów okularów pojedynczych soczewek automatycznie przyciemnia obiektyw, aby pomóc Ci dostosować się do zmieniającego się światła i zawsze działać w najlepszym wydaniu. Zwróć uwagę, że nawet gdy kolor soczewki rozjaśni się, nadal odfiltrowuje 100% wszystkich promieni UV.

SOCZEWKI POLARIZED®:

Poprawiając bezpieczeństwo, komfort i wydajność, soczewki Oakley HDPolarized odfiltrowują 99% odbicia odbitego bez zmętnienia i zniekształceń optycznych, które mogą pochodzić ze spolaryzowanych soczewek wykonanych przy użyciu konwencjonalnych technik produkcyjnych.

Soczewki HIGH DEFINITION OPTICS®: Wszystkie soczewki Oakley oferują technologię HDO® z następującymi zaletami:

Klarowność: konwencjonalne soczewki mogą powiększać obrazy. Precyzja HDO® zapewnia mniej zniekształcone widzenie w całym polu widzenia.

Refrakcja: w przypadku zwykłych soczewek przedmioty nie są tak naprawdę, gdzie je widzisz. HDO® oferuje bardziej realistyczny obraz, dzięki czemu Twój mózg nie będzie musiał pracować w nadgodzinach.

Ochrona UV: Wszystkie soczewki Oakley blokują 100% promieni UVA, UVB i UVC oraz szkodliwe niebieskie światło o długości do 400 nm.


Jeśli szukasz Oakley Flak 2.0 XL, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. waveinn posiada ten i inne produkty zeglarstwo-wedkarstwo, których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem Okulary przeciwsłoneczne, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Oakley Flak 2.0 XL

Rodzaj soczewki
Rodzaj produktu
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (3)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Bardzo szczęśliwy

-

Doskonały produkt i szybka dostawa, bardzo szczęśliwy, dzięki.

Oakley flak 2.0 xl

-

Świetnie wyglądający i bardzo lekki. Naprawdę jestem z nich zadowolony

Flak jacket akcesoria 2.0

-

Witaj! Zastanawiałem się, czy twoje okulary Oakley dołączonych akcesoriów, które będą uwzględniane, jeśli zostały one zakupione od Oakley. Będzie pochodzić z okulary Oakley przypadku mikro i torby?

Nasi eksperci odpowiadają

Tak, wszystkie nasze produkty są oryginalne i zawiera te same akcesoria widoczne na stronie marki dla tego produktu. Case, Microbag i noski. Regads.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij