Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oakley

Oakley Straightlink Polarized

Oakley Straightlink Polarized

Oakley Straightlink Polarized

Oakley Straightlink Polarized

  • Oakley Straightlink Polarized
  • Oakley Straightlink Polarized
  • Oakley Straightlink Polarized
  • Oakley Straightlink Polarized
  • Oakley Straightlink Polarized
  • Oakley Straightlink Polarized

Oakley Straightlink Polarized

Opis produktu Oakley Straightlink Polarized

Wykonane na bieżąco z aktywnego stylu życia, nasz najnowszy dodatek do kolekcji Łącze ma pewny siebie wygląd prostokątnego kształtowaniu soczewki, a także zintegrowany Unobtainium® który utrzymuje bezpieczny chwyt.

Cechy:

Unobtainium® Nasza Oferta i noski zwiększają przyczepność potu na brak przyczepności poślizgu

Three Point Fit utrzymuje soczewki w precyzyjnym ustawieniu optycznego, eliminując punkty nacisku

Plutonite® Soczewki oferują najwyższej ochrony UV filtrowania 100% UVA, UVB, UVC i szkodliwego światła niebieskiego do 400nm

Materiał odporny na stres Rama O Matter ™ jest jednocześnie lekka i trwała przez cały dzień komfortu i ochrony

Technologia:

High Definition Optics®: High Definition Optics® (HDO®) jest zbiorem opatentowanych technologii, które pozwolą Oakley Okulary spełniają lub przekraczają standardy testowania American National Standards Institute klarowności optycznej, wierności wizualnej i odporność na uderzenia.

Ochrona Zagrożenie: Wspierany przez dziesięciolecia innowacji Oakley oferuje bezkompromisową wydajność okulary ochronę przed wysoką prędkość i duży wpływ masowej. Zabezpieczenie to korzyści z wysokiej jakości materiałów i unikalnych architektur kombinacji obiektyw / ramy Oakley.

UV Protection: uszkodzenie oczu nadana świetle ultrafioletowym obejmuje zaćma, zwyrodnienie plamki żółtej i skrzydlika. Nasz Plutonite® materiał soczewki filtruje 100% UVA, UVB, UVC i szkodliwego niebieskiego światła aż do 400 nm. Ochrona jest z samego materiału soczewki.


Szukasz Oakley Straightlink Polarized? W waveinn znajdziesz wszystkie rodzaje produktów Okulary przeciwsłoneczne od najlepszych producentów. Na przykład Oakley, wiodącą markę w branży i gwarantuje najwyższą jakość produkcji. Nie czekaj dłużej i wyposaż się w produkty pochodzące z naszego sklepu zeglarstwo-wedkarstwo.

Cechy Oakley Straightlink Polarized

Rodzaj soczewki
Rodzaj produktu
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij