Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Penn

Penn Regiment II HSX

Penn Regiment II HSX

  • Penn Regiment II HSX
  • Penn Regiment II HSX
  • Penn Regiment II HSX

Penn Regiment II HSX

Opis produktu Penn Regiment II HSX

Pręty PENN Pułku II hsx to nowa generacja super lekki, ale potężne prętów. Zaprojektowane do połowu zarówno mono i plecionka i ukarze każdą rybę. Nowe SLS3 pusta konstrukcja zapewnia bardzo cienką średnicę półfabrykatu, który sprawia, że ​​jest ogólnie mniejszych i lżejszych pręt, który jest bardziej ergonomiczny.

Cechy:

SLS3 Blank budowa

Cześć klasy Guma / Cork Handle

Ostre, szybkie działanie

Dostarczane z woreczkach i rurkę CORDURY


Z Penn Regiment II HSX, gwarantujemy najlepszy sprzęt zeglarstwo-wedkarstwo. Dodatkowo w waveinn znajdziesz najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wybierz nasz sklep zeglarstwo-wedkarstwo i skup się jedynie na korzyściach płynących korzystania z produktów Penn. Nasz zespół ekspertów zeglarstwo-wedkarstwo dzieli się swoimi opiniami, by pomóc Ci w zakupie. Wszystko byś mógł otrzymywać najlepsze oferty i promocje Sprzęt wędkarski za każdym razem.

Cechy Penn Regiment II HSX

Rodzaj wędek
Akcja
Accion Lbs
Sekcje
Rozmiar
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij