Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Power pro

Power pro Spectra Line 275 m

Power pro Spectra Line 275 m

  • Power pro Spectra Line 275 m
  • Power pro Spectra Line 275 m
  • Power pro Spectra Line 275 m

Power Pro Spectra Line 275 m

Opis produktu Power pro Spectra Line 275 m

Oryginalny plecionka PowerPro rzuca dalej, ma niemal zerową rozciągliwość oraz niesamowitą siłę.

Z szerokiej gamy kolorów i dostępne w 0.06mm średnicy 0,76 mm i łamanie wytrzymałość 3 kg 95 kg jest oplot PowerPro do każdej sytuacji.


Czy znasz wszystkie funkcje Power pro Spectra Line 275 m? Na waveinn wybieramy najlepsze produkty zeglarstwo-wedkarstwo, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Sprzęt wędkarski, naszą kompletną kolekcję Liny wędkarskie. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Power pro, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów zeglarstwo-wedkarstwo!

Cechy Power pro Spectra Line 275 m

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij