Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Railblaza

Railblaza Ribport

Railblaza Ribport

Railblaza Ribport

Railblaza Ribport

Railblaza Ribport

Railblaza Ribport

Railblaza Ribport

  • Railblaza Ribport
  • Railblaza Ribport
  • Railblaza Ribport
  • Railblaza Ribport
  • Railblaza Ribport
  • Railblaza Ribport
  • Railblaza Ribport
  • Railblaza Ribport

Railblaza Ribport

Opis produktu Railblaza Ribport

Mocowanie uchwytów prętowych i innych akcesoriów do łodzi RIB i pontonów stało się jeszcze łatwiejsze.

Teraz możesz dopasować akcesoria takie jak uchwyty na pręty, deski na przynęty, wykrywacze ryb i więcej do RIB lub pontonów, SUP i kajaków bez kłopotliwych lub niechlujnych klejów. Nowa podkładka VMB 3M pozwala obrać i przykleić mocowanie RIBPort, a następnie dopasować dowolne z ulubionych akcesoriów RAILBLAZA. VMB 3M jest teraz dostarczany z każdym pakietem RIBPort.

Nie musisz już mieć wyspecjalizowanego dostawcy lub pracować z niechlujnymi klejami, aby zainstalować akcesoria do RIB lub nadmuchiwanego, z podkładką RIBPort VHB, którą możesz zainstalować w zaciszu własnego garażu, postępując zgodnie z poniższymi instrukcjami. Nasz zespół przeprowadził szeroko zakrojone badania nad pompami Hypalon, PCV i polietylenu, a także polecił podkładkę VHB do stosowania na żywicach epoksydowych SUP lub deskach surfingowych.

RIBPort można również dołączyć za pomocą tych samych klejów, które są używane do mocowania uchwytów itp. Do RIB i pontonów.

WAŻNE: Użycie smarów na bazie ropy naftowej na suwaku StarPort spowoduje awarię. Najlepiej nadają się produkty na bazie silikonu (przed użyciem sprawdź zawartość smaru).

Materiały budowlane:

StarPort - stabilizowany UV plastik AES

Locking Slide - plastik PC odporny na promieniowanie UV

RIBMount pad - Nieusunięte tworzywo sztuczne PVC stabilizowane promieniami UV

Łączniki ze stali nierdzewnej

3M VHB Pad

Co dostałeś:

1 x RIBPort (150 x 114 x 21 mm)

W tym StarPort

1 x 3M VHB

1 x ścierna podkładka czyszcząca

2 x ściereczki do czyszczenia alkoholem izopropylowym


Odkryj wszystkie produkty Łodzie, które znajdziesz w waveinn, jak Railblaza Ribport. Kup teraz Railblaza Ribport i oszczędzaj na produktach Sprzęt pokładowy. Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka Railblaza, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć Railblaza Ribport i inne w naszym sklepie zeglarstwo-wedkarstwo? Dzięki waveinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Łodzie pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Cechy Railblaza Ribport

Rodzaj produktu
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Na szczęście zadowolony!

-

Dobry produkt, mocny i niezawodny

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij