Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Raymarine

Raymarine a77

  • Raymarine a77
  • Raymarine a77
  • Raymarine a77

Raymarine a77

Opis produktu Raymarine a77

A77 łączy w sobie wszystkie funkcje nawigacji ClearPulse A75 z wbudowanym czujnikiem cyfrowym.


Jest on zaprojektowany jako idealny wybór dla wymagających wędkarzy poszukujących integracji GPS i czujnik w jednym urządzeniu o niewielkich wymiarach, ale z wielką specyfikacji tak, że nawigacja jest prosta i praktyczna w tym samym czasie.


Technologia automatycznego czujnika cyfrowego pokazuje ClearPulse ultra ostry, szczegółowy obraz z obu stad ryb, jak struktury dna.


Twoja moc 600W dostosowuje i automatycznie dostosowuje parametry sonaru z jasnego obrazu z ryb i dołu do 914 metrów (3000 stóp).


Posiada podwójne częstotliwości: 200kHz do działalności w płytkich i głębokich wodach 50kHz wody.

Intuicyjna obsługa


Potencjał A77 nie jest niezgodny z jego prostoty, nawigacja to urządzenie jest bardzo łatwe dzięki asystenta uruchamiania i intuicyjny interfejs Lighthouse.


Zawiera funkcje nawigacyjne FAQ na pierwszy rzut oka lub przesuwając ekran od lewej do prawej.


Bezprzewodowe sterowanie audio i Smartphone


Seria charakteryzuje wielofunkcyjność i jego połączenia z innymi urządzeniami.


Od A77 można zdalnie sterować mp3 z technologii Bluetooth, dzięki czemu można zmieniać utwory, przewijać listy odtwarzania, zwiększyć lub zmniejszyć głośność, a także jest przygotowany do synchronizacji z Smartphone.


Ponadto, również poprzez Bluetooth można korzystać pilocie 3.

Sieci


Serię szybki port Ethernet zgodny z SEATALK hs Raynet do podłączenia do 6 Raymarine wyświetlaczu wielofunkcyjnym. Posiada również wsparcie dla HD i sieci SHD radaru cyfrowego kolor Rarymarine


Jeśli chodzi o zarządzanie paliwa, po podłączeniu do sieci NMEA2000 mogą przeglądać dane, takie jak chwilowe zużycie paliwa, pozostałych funkcjonalności, przebytą odległość, dane silnika ...


Posiada również ultra szybki dwurdzeniowy procesor i potężny procesor graficzny.


Jego ekran dotykowy 7 "o rozdzielczości 800x480 px wyposażony w technologię Super Bright LED, która pozwala mu być widoczny nawet w pełnym słońcu.


Świetna widoczność i dotykowe


W A77 wszystkie przyciski są usuwane, to jest pełny ekran dotykowy, tylko przycisk, który znajduje się przycisk zasilania, który pozwala w pełni wykorzystać swojej ekranem 7 "wysokiej jasności diod LED o rozdzielczości 800x480 i maksymalnej widoczności na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.


System podświetlenia LED zaawansowanej zapewnia żywe kolory i najwyższy kontrast możliwe, wszystko przy minimalnym zużyciu.


Latarnia inteface


Latarnia jest unikalny interfejs użytkownika (UI) zaprojektowany z myślą nawigatora, który oferuje niesamowite doświadczenie żeglarskie, ponieważ przynosi wszystkie najczęściej używane funkcje nawigacji inteligentnie.


Z latarni szybko stać się ekspertem w obsłudze dzięki ekranu głównego, gdzie będziesz znaleźć wszystkie aplikacje i niestandardowe strony nawigacji.


Co sądzisz o Raymarine a77 w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie zeglarstwo-wedkarstwo, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Raymarine. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Elektronika .

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Raymarine a77

Z kartografią
Z transduktorem

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności