Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Raymarine

Raymarine Dragonfly 7 PRO C-Map

Raymarine Dragonfly 7 PRO C-Map

Raymarine Dragonfly 7 PRO C-Map

Raymarine Dragonfly 7 PRO C-Map

Raymarine Dragonfly 7 PRO C-Map

Raymarine Dragonfly 7 PRO C-Map

  • Raymarine Dragonfly 7 PRO C-Map
  • Raymarine Dragonfly 7 PRO C-Map
  • Raymarine Dragonfly 7 PRO C-Map
  • Raymarine Dragonfly 7 PRO C-Map
  • Raymarine Dragonfly 7 PRO C-Map
  • Raymarine Dragonfly 7 PRO C-Map
  • Raymarine Dragonfly 7 PRO C-Map
  • Raymarine Dragonfly 7 PRO C-Map

Raymarine Dragonfly 7 PRO C-Map

Opis produktu Raymarine Dragonfly 7 PRO C-Map

Raymarine Dragonfly Asortyment

4 "7" Wyświetla Sonar GPS Chartplotter DownVision ™

Witamy Dragonfly® najlepszą elektronikę połowów dokonanych przez Raymarine niewiarygodnie proste. Dzięki zaawansowanej technologii, takich jak szerokie spektrum cip DownVision ™ i All Weather optycznie połączonych monitorów; Dragonfly sonary pozwalają poświęcić więcej czasu na łowienie ryb i mniej czasu patrząc na nich.

The Dragonfly 4, 5 i 7 PRO to następna generacja przełomowe Dragonfly sonaru / GPS wyposażony w szerokim spektrum technologii CHIRP echosondy Raymarine.

Superior CHIRP Sonar Łatwo zidentyfikować podwodne struktury i ryby

Wszystko Wyświetlacz Pogoda Super jasne i nie gwarantuje mgła

Podłącz i modeli Share Pro strumieniowo sonaru prawo do inteligentnego telefonu

cechy

Superior Elektronika połowowa niezwykle prosty Przez Raymarine

Zmień swoje podwodne widok i złapać więcej ryb z 4, 5 i 7 szerokim spektrum cip technologii Dragonfly DownVision ™. Łatwo zidentyfikować ryby i podwodne obiekty ze zdjęciem jak sonar obrazów. Dragonfly wszystko pogoda, wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości kolorowy wyświetlacz LCD wygląda z każdego kąta ostrego. Krok do mądrzejszego gatunków sonar z Dragonfly.

The Dragonfly Różnica

Skok w przyszłość echosondy, sonary Dragonfly zatrudnić prawdziwego szerokiego spektrum technologii cip. Z szerokiego spektrum cip sygnały więcej sonaru są przekazywane do wody, pozwalając Dragonfly zinterpretować więcej szczegółów, kierować więcej ryb i struktury obrazu z niezrównaną klarowność.

CHRIP DownVision ™ Simply The Best Imaging Sonar

CHIRP DownVision ™ zmieni swój podwodny widok z niezwykle jasny, zdjęcie jak sonar obrazów. Dragonfly CHIRP DownVision ™ przewyższa zwykłe sonarów obrazowania z najwyższej wydajności głębokiej wody do 600ft (180m) i niezawodnego szybkich dolnej śledzenia.

Lepszy widok

Każdy Dragonfly jest zaprojektowany w technologii klejenia optyczny wyświetlacz LCD. Gdy dostępny jest jedynie w wysokiej klasy monitorów morskich, Dragonfly każda pogoda optycznie portowe wyświetlacze zapewniają jaśniejsze kolory, ostrzejszy kontrast i są gwarantowane, aby nigdy nie zachodzą mgłą.

Połącz & Share bezprzewodowo

Dragonfly modele PRO posiadają wbudowane Wi Fi. Wędkarze może przesyłać dane z sonaru Dragonfly prawo do swojego smartfona lub tabletu z Raymarine bezprzewodowym Ryby ™ aplikacji mobilnej. Wi Ryby Aplikacja mobilna stawia Dragonfly sonaru wizji porządku w dłoni, a także można przewinąć i uchwycić sonaru obrazów do dzielenia się z przyjaciółmi w Internecie.

Funkcje bezprzewodowe Ryby App

Enhanced Wi Ryby ™ Aplikacja mobilna z mocnym sonar dwukanałowym jest już dostępna. Uwolnij pełną moc połowowego Dragonfly 4 i 5 modeli Pro.

Wi Ryby ™ Mobile App wyświetla zarówno Dragonfly sonar stożkowe i nasza nagroda technologia DownVision ™, aby umieścić krystalicznie czystą fotografię jak obrazy ryb, bezpośrednio w dłoni

Po raz pierwszy, masz moc, aby wstrzymać, powiększanie, przewijanie wiele danych sonaru na wielu smartfonach i tabletach, niezależne od tego, co jest pokazane na Pro Dragonfly 4 i 5

Raymarine Wi Ryby ™ niepowtarzalny widok przełącznik pozwala użytkownikom bezproblemowo wyświetlać zarówno CHIRP Downvision ™ i stożkowe sonaru lub połączyć je na potężnym widoku podzielonym ekranie

Wyobraźmy sobie scenariusz nawigowania do hotspot rybackiego z Dragonfly 5 Pro, a jednocześnie posiadające uprawnienia do wyświetlania cip stożkowy sonaru na telefonie i przewijania DownVision ™ sonaru na tablecie

Wydajna technologia Multi Screen CHIRP Sonar Raymarine z niepowtarzalnym widokiem przełącznika daje rybę gdzie się ukryć!

Technologia Raymarine Wi Ryby ™ sprawia, że ​​łatwiej złapać rybę!

Dragonfly PRO Teraz Zgodne z Navionics Żeglarstwo aplikację i SonarChart ™ Na żywo

Generowanie aktualne batymetrycznych wykresów na bieżąco ze swoim Dragonfly PRO lub Wi ryb i Navionics SonarChart ™ żywo app. Strumień sonar do aplikacji Navionics łodzi i cieszyć się żyć sonaru na telefonie lub tablecie, jak stworzyć swój własny batymetrycznym wykres. Sonar Dzienniki mogą być również zaktualizowana Navionics.com które są wykorzystywane do tworzenia aktualizacji SonarChart ™, Navionics kartografii.

Navionics Żeglarstwo z SonarChart ™ Live jest już dostępna dla urządzeń z Apple iOS, a wkrótce na Androidzie.

Najlepsze mapy

Modele Dragonfly with GPS wbudowane daje wybór Navionics, C mapie, kompatybilnych wykresów Jeppesen lub Raymarine Lighthouse.

Superior Sonar

W przeciwieństwie do konwencjonalnych sonarów obrazowania, które przekazują na jednej częstotliwości z każdego impulsu, DownVision ™ sonaru Dragonfly cip wykorzystuje technologię do transmisji w szerokim spektrum częstotliwości sonarowych jednocześnie - wynik jest znacznie wyższa rozdzielczość, życie jak sonar obrazów.

Dual Channel CHIRP

CHIRP DownVision ™ oraz kierowania kanału konwencjonalnego obrazowania sonaru ćwierkanie zasilany ryby.

Podwójny sonar kanał jest dostępny we wszystkich modelach oprócz Dragonfly Dragonfly 4DV

Gdziekolwiek Góra

The Dragonfly 4 i kompaktowy system mocowania 5 za kulowy ułatwia instalację. Uchwyt można łatwo uaktualnić do systemów montażowych po kulkowych rynku i gniazd.

Co jest w pudełku:

Wyświetlacz

Blokowanie kołnierz

pivot ball

Śruba sześciokątna M6

Wyświetlacz podstawy zamka

Śruba M5 x3 jazdy Pozi

x3 podkładką M5

x3 M5 Nakrętka blokująca

Ratchet ramię

Uchwyt montażowy

Śruba sześciokątna M5 zapadkowy

płyta z grzechotką

podkładka Kompresja

podkładka M5

M5 Nakrętka blokująca

x3 blachowkręty

Dokumentacja

Przetwornik z połączonym kablem zasilającym

Wykres C MAP


Raymarine Dragonfly 7 PRO C-Map kupisz w wielu wariantach i kolorach. Jeśli interesuje Cię zakup Raymarine Dragonfly 7 PRO C-Map z naszego sklepu online zeglarstwo-wedkarstwo - waveinn, nie zastanawiaj się dłużej i kupuj z odstawą do domu. W waveinn znajdziesz najniższe ceny zeglarstwo-wedkarstwo sprzętu od Raymarine.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Raymarine Dragonfly 7 PRO C-Map

Z kartografią
Z transduktorem

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności