Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Raymarine

Raymarine DST800 Analogic Triducer

Raymarine DST800 Analogic Triducer

  • Raymarine DST800 Analogic Triducer
  • Raymarine DST800 Analogic Triducer

Raymarine DST800 Analogic Triducer

Opis produktu Raymarine DST800 Analogic Triducer

EL DST800 jest najpierw wysuwana analogowy przetwornik sygnałów, że rynek oferuje głębokość, szybkości i temperatury w jednym elemencie w ten sposób eliminując konieczność posiadania trzy typy specyficznych sond.


Staje się więc opcja, że ​​jest bardzo interesujący dla jego wartości, a także zapewnia bardzo dokładne dane we wszystkich trzech obszarach.


Dane te mogą być wyświetlane na każdym radarze, który akceptuje NMEA 0183 lub NMEA 2000. Częstotliwości 235 kHz, co pozwala uniknąć interferencji z innymi sygnalizatorami statku.

Nie jest NmEA jest Transducter analog do łączenia się z ST60, na przykład.


Przetwornik posiada szereg ulepszeń, takich jak patenty prędkość zapewnia doskonałą dokładność koła poniżej 5 węzłów (6 mil na godzinę) i gładkiej wyjściu liniowego we wszystkich łodzi motorowych.


Sonda jest minimalna głębokość 0,5 m (1,6) i maksymalny, 70 m. Stopień ciśnienia 3 m


Wiązki przetwornika, szeroki kształt i przechylił wentylator przód i do tyłu może znaleźć tło choć zainstalowane żaglówki koślawe pochyłych czy kaski. Można również uzyskać temperaturę czytanie bardzo niezawodne dzięki czujnika wody (± 0,2 ° C).


Multisensor jest zaprojektowany do pracy z większością elektroniki morskiej na rynku. Po zainstalowaniu łatwo łączy się z systemem NSS, NSE i NSO.


Oferuje on innowacyjny, całkowicie szczelną pokrywę zamykającą i samodzielne. W przypadku konieczności usunięcia przetwornik, zawór zamykający siebie minimalizuje przepływ wody w łodzi.


Do instalacji wymaga jedynie mały otwór w kadłubie (5.1 cm), atrakcyjnej funkcji dla dowolnego producenta łodzi lub właścicieli łodzi.


Kupuj Raymarine DST800 Analogic Triducer w najniższej cenie! Twój sklep online zeglarstwo-wedkarstwo, waveinn sprawi, że spełnią się twoje marzenia! Znajdź Elektronika w bezkonkurencyjnych cenach. Wystarczy popatrzeć na nasze szczegółowe opisy i opinie innych klientów, którzy już zakupili Raymarine DST800 Analogic Triducer. Znajdź najnowsze obniżki i odkryj wszystkie nasze marki w katalogu zeglarstwo-wedkarstwo w świetnych cenach!

Cechy Raymarine DST800 Analogic Triducer

Instaalcja
Moca

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Pytanie drugie raymarine

-

Czy to urządzenie wyposażone w związku SEATALK-NG (lub NMEA2000 DeviceNet?)

Nasi eksperci odpowiadają

Cześć! chodzi o połączenia SEATALK-NG. Dziękuję!

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności