Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Raymarine

Raymarine Ray260E DSC EU

Raymarine Ray260E DSC EU

  • Raymarine Ray260E DSC EU
  • Raymarine Ray260E DSC EU

Raymarine Ray260E DSC EU

Opis produktu Raymarine Ray260E DSC EU

Ray260E jest nowa Raymarine VHF, zaprojektowane w celu uzupełnienia i zwiększenia najnowszą generację wyświetlaczy i instrumentów wielofunkcyjne radio.


VHF Obejmuje to wszystkie cechy najnowszych generacji radia VHF z kompaktowej, modułowej konstrukcji, która doskonale komponuje się zarówno dla małych jak i dużych naczyń.


Ray260E jest wyceniony na 25 watów z wszystkich funkcji klasy D z selektywnego wywołania (DSC) oraz głośnik megafon i foghorn także Wielostanowiskowym interkom wewnętrzny. Może obsługiwać do trzech zdalnych stacji.


Ray260E obejmuje stację bazową, na microteleléfono DSC, kabel głośnikowy i 10 metrów długości.


Słuchawki z ergonomicznej konstrukcji


Zestaw słuchawkowy jest zaprojektowany, aby idealnie pasowały do ​​dłoni. Posiada monochromatyczny, podświetlany wyświetlacz LCD z trzech przycisków na przypisania roli ekranu. Obejmuje ona także suwak głośności i innych do bezpośredniego wyboru.


Posiada również cztery zewnętrzne klawisze funkcyjne, w tym jeden dedykowany do połączeń DSC.


Transceiver kompaktowy i mocny głośnik


VHF odbiornik radiowy o wyróżnia się kompaktową konstrukcją, tylko zajmuje miejsce i może być zainstalowany wewnątrz łodzi i kąpiel w klatce piersiowej zapewnia ochrony IPX7. Podłączyć do trzech urządzeń sterujących, zapewniając dużą elastyczność w instalacji.


Co więcej, potężny głośnik montowany z regulacją głośności zapewnia, że ​​wszystko słychać głośno i wyraźnie. Ray260E może obsługiwać dwa głośniki / słuchawki dodatkowe.


Nagrywanie wiadomości


Istnieje kilka specjalnych funkcji, w tym radia VHF Raymarine Ray260E co czyni go jednym komputerze. Pierwszą z nich jest możliwość nagrywania wiadomości i cyfrowych linią.


Ta funkcja umożliwia wcześniejszych niż nagrać wiadomość głosową do 15 sekund i automatycznie wysyła je do innego naczynia wyposażonego w DSC. Funkcja ta może być również stosowana do rejestracji przychodzących wiadomości głosowych lub powiadomienia dla maksymalnie 90 sekund długości.


Śledzenie pozycji


Śledzenie pozycja jest wygodna funkcja, która zawiera Ray260E, pozwala otrzymywać raporty o pozycji do 5 statków wyposażonych DSC jednocześnie.


Po wybraniu tej opcji, pojawi się sygnał łodzie, poprzez okablowanie Seatalkgk ng na wyświetlaczy wielofunkcyjnych Raymarine.


Ma moc, która może być ewentualnie połączony z zewnętrznym głośnikiem 30 watów. Ray260E łatwo integruje się z innymi systemami elektronicznych na pokładzie dzięki NMEA2000 i NMEA0183.


Witamy opcjonalnie AIS klasy B


Ray260E Recepcja z opcjonalnym AIS klasy B dwukanałowej pozwala na podłączenie do wyświetlacza wielofunkcyjnego, radar kompatybilny, plotera lub instrumentu, patrz sygnał od innych użytkowników AIS w zasięgu radiowym łodzi.


Chcesz kupić Raymarine Ray260E DSC EU? Nie musisz już szukać! waveinn oferuje szeroką gamę ekskluzywnych modeli Radio vhf stałe. Odkryj nowe promocje na Elektronika w waveinn. Przygotowane przez Raymarine, produkty Radio vhf stałe są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, a w komplecie jest wszystko, czego potrzebujesz.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności