Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Raymarine

Raymarine Ray52

Raymarine Ray52

  • Raymarine Ray52
  • Raymarine Ray52

Raymarine Ray52

Opis produktu Raymarine Ray52

VHF Ray52 z wbudowanym GPS zapewnia zwiększone bezpieczeństwo i łatwość montażu, ponieważ jest DSC gotowe od razu po wyjęciu z pudełka. Wystarczy Program numer MMSI łodzi i cieszyć się wygodą i spokój cyfrowego wywoływania selektywnego doprowadza do komunikacji łodzi. Ray52 jest wystarczająco małe, aby zamontować prawie wszędzie, ale jest zbudowany z potężnego nadajnika 25 wat z klasy D cyfrowego wywołania selektywnego. Standardowe NMEA2000 i łączność NMEA0183 sprawiają integracji z innymi pokładowymi elektroniki łatwe.

Ray52 posiada duży wyświetlacz Czytelny cyfry i ikony, które są widoczne w dzień iw nocy. Ray52 dysponuje Premium Quality głośnik za wybitne dźwięku nawet przy wysokim poziomie głośności. Ray52 jest wyposażony w cyfrowy klasy D wywoływania selektywnego (DSC) z proste w obsłudze elementy sterujące i intuicyjny system menu. Będziesz być ekspertem Ray52 w żadnym momencie! Ray52 wbudowany odbiornik GPS sprawia, że ​​utworzenie DSC łatwe. Wystarczy Program numer MMSI Twojego statku i rozpocząć natychmiast przy użyciu funkcji DSC przez Ray52 użytkownika.

W Ray52 funkcje standardowe NMEA2000 i NmEA0183 sieciowe do łatwego podłączenia do systemów wbudowanych oraz integruje się bezproblemowo z Raymarine LightHouse II wielofunkcyjne Wyświetla zaawansowanych funkcji DSC. Ray52 oferuje elastyczne mocowanie też. Za pomocą dołączonego uchwytu czop dołączyć do dowolnego radia konsoli, przegrody lub napowietrznych. Radio może być również podtynkowe używając jej wygodne mocowanie przednie punkty mocowania. Ray52 oferuje szeroki zakres standardowych funkcji, takich jak pogoda, NOAA alertu, tri podwójnego zegarka zegarek, skanowania, selektywne skanowania i wiele więcej.

Cechy:

Wbudowany 72 kanałowy odbiornik GPS WAAS

Kompaktowy, oszczędność miejsca konstrukcja pozwala zaoszczędzić miejsce na zatłoczonych hełmów

Bez kompromisów; pełna moc nadajnika VHF i solidne funkcje

Pełnowymiarowa kontrole i LCD są łatwo zrozumieć i działać

Elegancka, czarna ramka wygląda świetnie z Raymarine urządzeń wielofunkcyjnych i wyświetlaczy Szkło Most

Standardowe NMEA2000 i NMEA0183 sieci do prostego podłączenia do systemów pokładowych.


Wszystkie produkty zeglarstwo-wedkarstwo z kategorii Radio vhf stałe mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W waveinn znajdziesz szeroki wybór Elektronika produktów od Raymarine. Raymarine Ray52 w cenie 341.45 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności