Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Savage gear

Savage gear 3D Minnow Pop Walker 66

Savage gear 3D Minnow Pop Walker 66

Savage gear 3D Minnow Pop Walker 66

  • Savage gear 3D Minnow Pop Walker 66
  • Savage gear 3D Minnow Pop Walker 66
  • Savage gear 3D Minnow Pop Walker 66
  • Savage gear 3D Minnow Pop Walker 66

Savage Gear 3D Minnow Pop Walker 66

Opis produktu Savage gear 3D Minnow Pop Walker 66

Na podstawie skanowania 3D sardynek dziecka. Wspaniały spacer działania psa. z doskonałym efektem poppingu. Pozioma równowaga na ograniczniku obrotu. daje idealną imitację umierającego baitfish! Kompaktowy model z długim rzucie! Doskonała przynęta na wodę do łowienia ryb w wodach słodkich i słonych!

Funkcje:

3D Zeskanowane szczegóły

Wiele stylów działania

Ruchomy. równowaga pozioma

Długi projekt odlewu

Ultra ostre treble


Savage gear 3D Minnow Pop Walker 66 posiada oficjalną gwarancję Savage gear. Jako oficjalny detalista Savage gear, cała nasza oferta produktów zeglarstwo-wedkarstwo jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W waveinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Sprzęt wędkarski, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Wabiki dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Savage gear 3D Minnow Pop Walker 66

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Dobry popper

-

Popper z dobrymi wykończeniami i dobrze zmontowany. Chociaż nie ma spektakularnego „trzaskania”, jest wystarczająco atrakcyjny, aby przyciągnąć uwagę basu. Brakuje bardziej obszernej karty kolorów.

Dobrze pracować

-

Wózek / Popper z dobrymi wynikami.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij