Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Shimano

Shimano Game Type Light Baitdasting

Shimano Game Type Light Baitdasting

  • Shimano Game Type Light Baitdasting
  • Shimano Game Type Light Baitdasting
  • Shimano Game Type Light Baitdasting

Shimano Game Type Light Baitdasting

Opis produktu Shimano Game Type Light Baitdasting

Światło jigowanie jest ostatnim technika pochodząca z Japonii. Jest to wariant regularnego osadzenia, ale ta kategoria obejmuje lekkie pionowe ryby, gdzie przyrząd został zastąpiony przez małą przynętą, która często stanowi rodzaj kałamarnicy dwa najbardziej popularne są Inchiku i Madaj Urządzenia zaciskowe. Wielkie rzeczy na temat tej techniki jest to, że działa przez cały rok.

Technologia:

Spiral X:

Spirala X konstrukcja składa się z trzech warstw: pusty z włókien pionowych, wewnętrzną warstwę i warstwę zewnętrzną oba zawarte taśmy węgla, ściśle owija puste ukośnie w przeciwnych kierunkach. Korzystając z tej taśmy węgla zamiast tradycyjnego arkusza włókien poziomej, spiralne X osiąga zwiększona sztywność na skręcanie bez dodawania dodatkowej wagi. To z kolei ułatwia natychmiastowy napędowego do precyzyjnego odlewania i walki ryb. Poprzez jej wyłącznej lekkiej konstrukcji, Shimanos Spiral X konstrukcja zwiększa wędkarzy „łapania energii.”

Hipower X:

Hi mocy X konstrukcji wykroje zewnętrznej warstwy jest ukośnie owinięty taśmą węgla, który tworzy tablicę „X” kształtach. Szerokość taśmy, jej kąta nawijania oraz części trzpienia są owinięte są dostrajane w zależności od docelowych gatunków ryb. Elastyczność pozwala Shimano dostosować te okłady podczas budowy do precyzyjnego działania, ogólna poprawa wytrzymałości i zwiększoną odporność krętego. W skrócie, Hi konstrukcja Moc X zapewnia ostre i wyraźne kontrolę pręt przez wędkarza.


Kochasz zeglarstwo-wedkarstwo? Kupuj Shimano Game Type Light Baitdasting i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Shimano. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Sprzęt wędkarski we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania zeglarstwo-wedkarstwo, modele Wędki zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Shimano Game Type Light Baitdasting

Rodzaj wędek
Akcja
Rodzaj produktu
Sekcje
Rozmiar
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij