Simrad Arimar R509LH W

Simrad Autoryzowany Dostawca.
Pełna gwarancja od producenta.

Simrad

$ 3038.95

Przed: 3646.89

Oszczędzasz 16.67%: $ 607.94

Rozmiar

Ilość

info

Minimalna cena online zbadane przeznetRivals

lupa

Simrad Arimar R509LH W

close

Simrad Arimar R509LH W

Simrad Arimar R509LH W

Opis produktu

R509LHW Nowe przetworniki szerokopasmowe reprezentują następną generację technologii, która pozwoli rybakom odblokować nowe tajemnice, w fishfinding. Przetworniki te są specjalnie zaprojektowane do użytku z modułem sygnalizatora wysokiej wydajności i BSM BSM 2 3

Nowe przetworniki szerokopasmowe Airmar reprezentują następną generację technologii, która pozwoli rybakom odblokować nowe tajemnice, w fishfinding. Przetworniki te są specjalnie zaprojektowane do użytku z Broadband, cip, FM, i rozprzestrzeniania echosondy Spectrum.

Ćwierkają echosondy transmisji w szerokim paśmie częstotliwości, zamiast korzystać z jednej częstotliwości. To jest również znany jako "modulacja częstotliwości" lub "widma rozproszonego" transmisji. Przebiegi te mają zwykle dłuższy czas trwania i na przykład może się rozpocząć przy 42 kHz, a kończy na 65 kHz. Energia przenoszona do wody może wynosić od 10 do 50 razy większa niż w tradycyjnym echosondy. Przechowując kształt nadawany przebiegu w pamięci i porównując go do otrzymanych echa wykorzystaniem technik Pattern Matching (zwane także kompresji impulsów), to jest możliwe, aby znaleźć cele w ramach hałasu i precyzyjnie określić ich zakres z dokładnością zdumiewającą (patrz zdjęcie).

Tradycyjne echosondy:
przesyłać impulsy o pojedynczej częstotliwości (na przykład 50 kHz i 200 kHz), a ten impuls jest często określane jako "rozerwanie" tonu. Impulsy te mogą mieć bardzo dużą moc, ale są zwykle bardzo krótki czas trwania, co ogranicza energię, która może być transmitowana do wody. Z dzwonku echosondy zawsze istnieje kompromis pomiędzy długością impulsu i rozdzielczości docelowej. Na przykład, jeśli FISHFINDER przesyła impuls, który jest o 500 mikrosekund długości, ma długość impulsu 0,7 m (2,4 `). Z serii tonu żadne cele mogą zostać rozwiązane, które znajdują się bliżej siebie niż długość impulsu. Więc łowić mniej niż 0,7 m (2,4 ") poza pojawi się jako jeden duży masy i ryby mniej niż 0,7 m (2,4") od dołu będzie wyświetlana przymocowane do dna morskiego i będzie trudne lub niemożliwe do wykrycia. Zobacz graficzny ilustracja powyżej. Dłuższe impulsów przy 50 kHz są zazwyczaj używane, aby umieścić więcej energii do wody, aby poprawić wykrywanie wody głębokie, ale podwojenie długości impulsu zmniejsza dyskryminację docelową o połowę, gdyż to podważałoby rozdzielczości i szczegółowości. Nie ma "darmowy lunch"

Z echosondy ćwierkają:
nie istnieje kompromis pomiędzy długością impulsu i rozdzielczości docelowej. Podczas echosondy ćwierkają może wyjściowa mniejsza moc szczytowa niż konwencjonalny echosondy, co naprawdę ważne jest to energia włożyć do wody z każdego impulsu. Szerokie pasmo, częstotliwość impulsów modulowanych (130 210 kHz, na przykład) może być bardzo długi czas trwania i umieścić 10 50 razy więcej energii do wody. Niezrównana rozdzielczość wykrywania docelowych i osiągnięcia z pasującymi cyfrowego przetwarzania sygnałów za pomocą wzoru technik. Z echosondy ćwierkają, zdolność do określenia odległości między rybami i między rybami i na dole może być kwestia cala w porównaniu do kilku stóp z tradycyjnych echosondy. Ściśle zgrupowane ryby mogą być teraz wyświetlane jako odrębne cele zamiast jednego masę i pokazać ryby blisko dna a nie ukryte. Zobacz graficzną ilustrację. Powszechnie wiadomo, że różne gatunki ryb i rozmiary ryb powrócić silniejszy echa jak niektóre częstotliwości. Z tradycyjnych echosondy pracy przy częstotliwości stałych (50k Hz do 200 kHz), echa ryb mogą być słabe lub w ogóle nie wykryto. Od echosondy ćwierkają przekazywać impulsy ponad szerokich pasm częstotliwości, to maksymalizuje możliwości wykrywania ryb


Cechy:

Skrajne szczegółów docelowa i rozdzielczości obrazu na wszystkich głębokościach
Precyzyjne oddzielenie baitfish i gamefish
Dno dyskryminacji ryb r na dnie morza
Głębokie dokładność brzmiący do 3000 m (10,000 ")
Zdolność do wykrywania celów na większych głębokościach i wyższych prędkościach
Możliwość znaleźć cele w szumów ("śnieg" na displa

Simrad Arimar R509LH W posiada oficjalną gwarancję Simrad. Jako oficjalny detalista Simrad, cała nasza oferta produktów zeglarstwo-wedkarstwo jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W waveinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Elektronika , które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Przetworniki dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy

. Elektronika

Korzystając z poniższej tabeli, określ swój rozmiar. Jeśli jeden z Twoich wymiarów ciała znajduje się na granicy pomiędzy dwoma rozmiarami, zamów mniejszy rozmiar, aby strój bardziej przylegał, lub większy, aby odzież była luźniejsza. W przypadku, gdy wymiary klatki piersiowej i talii wskazują na dwa różne sugerowane rozmiary, zamów rozmiar odpowiadający wymiarowi klatki piersiowej.

Recenzje klientów i pytania dotyczące tego produktu (0)

Ocena produktu 5 / 5
Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie
coinn

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs

(tylko istniejący klienci)

Ocena produktu:

Błędny kod

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Klienci, ktόrzy oglądali Simrad Arimar R509LH W, oglądali rόwnież:

 
Simrad Arimar R509LH W

Simrad

Arimar R509LH W

$ 3646.89 $ 3038.95

 
Simrad Airmar B175H 20

Simrad

Airmar B175H 20

$ 1450.8 $ 1208.95

 
Simrad Arimar R509LH

Simrad

Arimar R509LH

$ 5566.96 $ 4638.95

 
Simrad B175H W

Simrad

B175H W

$ 1941.62 $ 1617.95

imagen

Simrad Arimar R509LH W

$ 3038.95

Przed: 3646.89

Oszczędzasz 16.67%: $ 607.94

Rozmiar

Gwarancja najniższej ceny on-line!