Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Simrad

Simrad B258

Simrad B258

  • Simrad B258
  • Simrad B258

Simrad B258

Opis produktu Simrad B258

B258 jest brąz, 1kW RMS, thru-hull, 50/200 kHz głębokość i czujnik temperatury. Idealne do użycia z naszej BSM-1 echosonda do połowów na wodach płytkich, średnich i głębokich. Do łodzi do 30ft.Cechy:


- High Performance


- Głęboka woda Fishing


- Głębokość / temperatura


- Łatwy w montażu


- Szeroki zakres pracy


- Bardzo dokładny Sounding


- Podwójna częstotliwość


- Bronze


- Plug & Play Łączność


Kupuj Simrad B258 w najniższej cenie! Twój sklep online zeglarstwo-wedkarstwo, waveinn sprawi, że spełnią się twoje marzenia! Znajdź Elektronika w bezkonkurencyjnych cenach. Wystarczy popatrzeć na nasze szczegółowe opisy i opinie innych klientów, którzy już zakupili Simrad B258. Znajdź najnowsze obniżki i odkryj wszystkie nasze marki w katalogu zeglarstwo-wedkarstwo w świetnych cenach!

Cechy Simrad B258

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności