Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Simrad

Simrad NAC 3

Simrad NAC 3

Simrad NAC 3

Simrad NAC 3

Simrad NAC 3

Simrad NAC 3

Simrad NAC 3

Simrad NAC 3

  • Simrad NAC 3
  • Simrad NAC 3
  • Simrad NAC 3
  • Simrad NAC 3
  • Simrad NAC 3
  • Simrad NAC 3
  • Simrad NAC 3
  • Simrad NAC 3
  • Simrad NAC 3

Simrad NAC 3

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Simrad NAC 3

Komputer Autopilot NAC 3 jest mózgiem systemu autopilota Simrad. Zawiera elektronikę potrzebną do obsługi hydraulicznej pompy sterującej lub mechanicznego układu napędowego, a także współpracuje z innymi komponentami, takimi jak czujniki kursu i jednostki sprzężenia zwrotnego steru. NAC 3 został zaprojektowany dla łodzi o długości dziesięciu metrów (35 stóp) lub większej i jest przystosowany do pracy z pompami wysokoprądowymi, mechanicznymi jednostkami napędowymi i zaworami elektromagnetycznymi (ciągły 30 A / szczyt 50 A).

Technologia sterowania Simrad Continuum:

Każda innowacja układu kierowniczego Simrad opiera się na spuściźnie obejmującej ponad sześćdziesięcioletni rozwój autopilota, który trwa do dzisiaj w centrum badawczym autopilota Simrad Yachting w Norwegii. Spuścizna ta została przedstawiona na przykładzie algorytmu Continuum: oprogramowania, które steruje technologią sterowania Simrad. Continuum przenosi do latarni wszystkie te lata badań i doświadczeń wodnych, bo inteligentny pilot możesz zaufać, by przejąć kierownicę.

Wysoki prąd wyjściowy:

Komputer NAC 3 Autopilot jest zalecany do łodzi o długości powyżej 10 metrów. Jest on przystosowany do pracy przy wysokim prądzie wyjściowym o wartości do 30 amperów i szczytowym 50 amperów plus wyjście sprzęgła; Jest to odpowiednie do pracy z wysokoprądowymi pompami napędowymi, w tym Simrad RPU160 i RPU300, napędami mechanicznymi, takimi jak Simrad DD15, hydraulicznymi napędami liniowymi, takimi jak seria HLD2000, oraz zaworami elektromagnetycznymi.

Wirtualne opinie sterów

Technologia VRR (Simder Virtual Sterder Feedback) eliminuje potrzebę instalowania oddzielnego zespołu sprzężenia zwrotnego steru na pokładzie i na łodziach rufowych (na pokładzie / na silniku). Zmniejsza to całkowity koszt i złożoność systemu autopilota, i jest idealnym rozwiązaniem tam, gdzie jednostka sprzężenia zwrotnego jest niepraktyczna z powodu ograniczeń mechanicznych.

Jednostki kontrolne steru kierunku:

Jednostki sprzężenia zwrotnego steru to czujniki, które łączą się ze sterem za pomocą mechanicznego układu zawieszenia i stale zgłaszają rzeczywistą pozycję steru do komputera autopilota - umożliwiając algorytmowi sterowania Simrad Continuum podejmowanie najbardziej świadomych decyzji dotyczących sterowania. Czujniki te są zwykle używane na łodziach z wbudowanymi silnikami, na większych jednostkach pływających oraz w specjalnych zastosowaniach, w których wirtualne sprzężenie zwrotne steru może nie być odpowiednie. NAC 3 obsługuje moduły sprzężenia zwrotnego Simrad RF25 SimNet lub NMEA 2000® oraz czujniki zwrotne steru z wyjściami o zmiennej częstotliwości, w tym Simrad RF300.

Łatwa instalacja:

Standardowe złącze sieciowe NMEA 2000® i wejście NMEA 0183® umożliwiają łatwą łączność z czujnikami kursu, jednostkami sprzężenia zwrotnego steru, sterownikami autopilota i wyświetlaczami wielofunkcyjnymi umieszczonymi w dowolnym miejscu na pokładzie.

Cechy:

Niezawodne działanie autopilota oparte na technologii sterowania Simrad Continuum

Zalecany do łodzi o długości powyżej 10 metrów

Wysokoprądowa moc ciągła 30 A, szczyt 50 A

Wyjście sprzęgła (maksymalnie 3 ampery)

Kompatybilny z wysokoprądowymi pompami napędowymi, napędami mechanicznymi, hydraulicznymi napędami liniowymi i zaworami elektromagnetycznymi

Wirtualne sprzężenie zwrotne steru dla uproszczonej instalacji na pokładzie łodzi i napędu rufowego (pokładowego / zaburtowego)

Obsługuje jednostki zwrotne steru symrad RF25 i RF300

Łączność NMEA 2000® z czujnikami kursu, sprzężeniem zwrotnym steru, dedykowanymi kontrolerami autopilota i wyświetlaczami wielofunkcyjnymi

Wejście NMEA 0183®

Dane techniczne:

Techniczne / środowiskowe:

Temperatura pracy: 25 ° C do 55 ° C / 13 ° F do 131 ° F

Temperatura robocza Przechowywana: od 32 ° C do 70 ° C / 25,6 ° F do 158 ° F

Odporność na wodę: IPX5

Szerokość produktu: 211 mm / 8,31 cala

Głębokość produktu: 65,5 mm / 2,58 cala

Wysokość produktu: 196 mm / 7,72 cala

Waga produktu: 0,7 kg / 1,6 funta

Złącza sieciowe

NMEA 0183 Wejście: Tak

Moc:

Zużycie energii: 140 mA przy 12 V (1,7 W) + obciążenie jednostki napędowej

Zasilanie (napięcie zasilania): 12/24 V DC

Autopilot / Auto Steering

Wirtualna kontrola steru: Tak


Simrad NAC 3 ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Simrad NAC 3 zakupionego w waveinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym zeglarstwo-wedkarstwo można odkryć pełną gamę produktów Simrad i dokonać zakupu produktów zeglarstwo-wedkarstwo zawsze w najlepszej cenie.

Cechy Simrad NAC 3

Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij