Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Simrad

Simrad P319

Simrad P319

  • Simrad P319
  • Simrad P319
  • Simrad P319

Simrad P319

Opis produktu Simrad P319

P319 jest kompaktowym, tworzyw sztucznych, thru-hull, dual-częstotliwość (50/200 kHz) sensor, który oferuje głębię i dane temperaturowe. Idealny dla motorówek i łodzi kadłuba ślizgowej.Cechy:


- Głębokość / temperatura


- Podwójna częstotliwość


- Bardzo dokładny


- Low Profile


- Podłączenie Plug & Play


W obecnej chwili Simrad P319 dostępny jest w waveinn. Sprawdź jakie inne produkty zeglarstwo-wedkarstwo, marki Simrad znajdziesz w sklepie z zeglarstwo-wedkarstwo. Stwórz swój outfit z modelami Przetworniki . W waveinn posiadamy najnowsze modele Elektronika . Sprawdź naszą kolekcję zeglarstwo-wedkarstwo i znajdź coś dla siebie.

Cechy Simrad P319

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności