Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Stormsure

Stormsure Kit Repair Canoe and Belly Boat

  • Stormsure Kit Repair Canoe and Belly Boat
  • Stormsure Kit Repair Canoe and Belly Boat
  • Stormsure Kit Repair Canoe and Belly Boat

Stormsure Kit Repair Canoe and Belly Boat

Opis produktu Stormsure Kit Repair Canoe and Belly Boat

Zestaw naprawczy do użytku na zerwaniach i łzach na nadmuchiwanych lub regularnych łopatkach, żaglach, dużych latawce i pęcherzy oraz deskach surfingowych.

Plamy klejące i tufowe Stormsure mogą szybko i łatwo ustalić wiele typowych problemów na rurkach PVC, nylach i szybach.

Przekłuwana nadmuchiwany PVC może zostać naprawiona w ciągu kilku sekund i ponownie napompowana do natychmiastowego użycia.

.

Elastyczny korek naprawy Stormsure naprawi szwy, które uległy rozerwaniu w wyniku nadmiernej inflacji lub przeładowania kanu.

Musisz użyć kleju w miejscach, gdzie nie jest praktyczne trzymanie plastra i miejsce, w którym łatka nie może być hermetyczna.

Klej jest również doskonały do ​​mocowania nieszczelności w butach i wodoodpornej odzieży.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Stormsure Kit Repair Canoe and Belly Boat lub innych produktach marki Stormsure w kategorii Pojazdy i łodzie motorowe w waveinn, masz szczęście, ponieważ mamy dużo ofert w postaci różnych produktów, byś mógł uprawiać swój ulubiony sport zeglarstwo-wedkarstwo z najlepszym sprzętem. Nie zapomnij również sprawdzić naszej kolekcji Akcesoria do łodzi, możesz wybrać produkty zeglarstwo-wedkarstwo od Stormsure, jednej z największych marek w branży.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności