Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Tiemco

Tiemco TMC212TR

Tiemco TMC212TR

  • Tiemco TMC212TR
  • Tiemco TMC212TR
  • Tiemco TMC212TR

Tiemco TMC212TR

Opis produktu Tiemco TMC212TR

Najnowszy haczyk sucha mucha filmu powierzchniowego.

Specjalnie zaprojektowany dla bardzo selektywnych pstrąga jak japoński Yamame. (Y w nazwie modelu oznacza Yamame jak również TMC102Y.) Najnowszy hak wygięty trzonek z bardzo szerokiego rozwarcia dla suchych much wiszące na powierzchni. Biorąc pod uwagę pływających nimf emergery i wiszące spadochrony.


Witaj w naszej Tiemco TMC212TR specjalnej promocji. W waveinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu zeglarstwo-wedkarstwo, ale również informacje na temat produktów zeglarstwo-wedkarstwo, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Haki .

Cechy Tiemco TMC212TR

Rodzaje haków
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij